Skocz do zawartości

Jak to jest z tym automatem?


joshua79

Rekomendowane odpowiedzi

Się nie znam za bardzo więc pytam. Częstą przypadłością w starszych automatach jest zanieczyszczenie selektora co objawia się np. podświetleniem wszystkich biegów P,N,D,1,2,3 lub też przypadkowych biegów. I teraz tak:

- czy w przypadku gdy drążek mam ustawiony na D a świeci się powiedzmy N lub R to mam bieg D czy ten podświetlony?

Problem w tym czy mogę kontynuować jazdę bez obaw że coś tam niewłaściwie przeskoczy? Czy to kwestia podświetlenia złego trybu czy faktycznie zły wybrany tryby pracy?

Mam nadzieję że nie zamieszałem zbytnio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się nie znam za bardzo więc pytam. Częstą przypadłością w starszych automatach jest

> zanieczyszczenie selektora co objawia się np. podświetleniem wszystkich biegów P,N,D,1,2,3 lub

> też przypadkowych biegów. I teraz tak:

> - czy w przypadku gdy drążek mam ustawiony na D a świeci się powiedzmy N lub R to mam bieg D czy

> ten podświetlony?

> Problem w tym czy mogę kontynuować jazdę bez obaw że coś tam niewłaściwie przeskoczy? Czy to

> kwestia podświetlenia złego trybu czy faktycznie zły wybrany tryby pracy?

> Mam nadzieję że nie zamieszałem zbytnio....

Jak się świeci R a jedzie do przodu to masz tryb D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w takiej sytuacji załączany jest tryb awaryjny skrzyni. U mnie jest to 3 bieg bez możliwości zmiany. Można zmienić tylko na R. Kontrolki oczywiście migają wszystkie, ale jechać można do przodu i do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem w takiej sytuacji załączany jest tryb awaryjny skrzyni. U mnie jest to 3 bieg bez

> możliwości zmiany. Można zmienić tylko na R. Kontrolki oczywiście migają wszystkie, ale jechać

> można do przodu i do tyłu.

No trzeba do naprawy z tym jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.