Skocz do zawartości

Uno po umyciu ciężko zapala


grunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio miałem na serwisie swojego untka. Zostało wymienione sprzęgło i świece zapłonowe jednak przewody nie zostały wymienione z powodu ich braku.

Dziś byłem na myjni ręcznej i co sie okazało po umyciu miałem problemy z odpaleniem. Po zgaszeniu kontrolki od wtrysku silnik raz przerzucił i zgasł. Następnie musiałem go kręcić dobre 2 min(oczywiście z przerwami) na gazie żeby załapał. Ale dobiero odpalał na ok. 3 razem gdyż nie chodził tak jakby palił na 3 lub 2 gary, gdy go już przegazuje chodzi dobrze i w trakcie jazdy nic sie nie dzieje. Wie ktos co jest tego przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś byłem na myjni ręcznej i co sie okazało po umyciu miałem problemy z odpaleniem.

> chodził tak jakby palił na 3 lub 2 gary, gdy go już przegazuje chodzi dobrze i w trakcie jazdy

> nic sie nie dzieje. Wie ktos co jest tego przyczyną??

Jeśli problem wystąpił po umyciu - to tu bym upatrywał przyczyny. Jeśli zaś tak ciężko pali zawsze, to... i tak masz problem z układem zapłonowym biglaugh.gif

Ale zacząć możesz od oględzin, czy wszelakie kable WN są dobrze pozakładane, mają ciasno siedzieć i być przez to bryzgoszczelne waytogo.gif

Zobacz też, czy po zmroku/w nocy nie masz pod maską "dyskoteki" - możesz delikatnie zrosić rozpylaczem/spryskiwaczem aparaturę elektryczną, tylko z umiarem! Wtedy wszelkie przebicia powinny się ujawnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.