Skocz do zawartości

zaciski


sanyo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co myślicie o takim kolorze zacisków i bębnów? nie patrzcie na fele bd inne i kolor: alpejska biel... narazie chodzi mi tylko o kolor zacisków.... bd się to jakoś ładnie komponować z tym lakierem? zrobi mi ktoś Virtual?

kolor zacisków jaki chcę zrobić:

178d8c78a7b8acb7.jpg

a tu bolid:

94602956e9e64246m.jpg kliknąć powiększy sie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj sick.gif Tylko weź go obniż choćby na 60/50 i zmień te balony zlosnik.gif a zaciski zostaw czerwone albo czarne wink.gif Inny kolor będzie tu wyglądał jak świni siodło zolta.gif Zająłbym się innymi elementami, a potem kombinował z kolorem pasującym do mandarynki. Zobacz sobie auto koziego w tym setupie kolorystycznym, może się czegoś nauczysz zlosnik.gif

pozdro 20.GIF

p.s. biały tam też nijak tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie kombinuj Tylko weź go obniż choćby na 60/50 i zmień te balony a zaciski zostaw czerwone albo

> czarne Inny kolor będzie tu wyglądał jak świni siodło Zająłbym się innymi elementami, a

> potem kombinował z kolorem pasującym do mandarynki. Zobacz sobie auto koziego w tym setupie

> kolorystycznym, może się czegoś nauczysz

> pozdro

> p.s. biały tam też nijak

zobacz jak to wygląda coś takiego kolega mi wymodził :D

a27745e16b790bddm.jpg

d3dfe9613e217b08m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobacz jak to wygląda coś takiego kolega mi wymodził :D

no i widzisz w tym górnym zdjęciu auto wygląda zupełnie inaczej, bo:

A) Jest syta gleba

B) Jest grube koło

Ad A - gleba to na oko przód jakieś -100 może więcej, także gwint bez helperów 270751858-jezyk.gif a tył jakieś -70 zlosnik.gif

Ad B - Koło jest zmniejszone, bo to na oko 14stka, a taki setup imo tylko w 15stce, ale moge się mylić wink.gif Niezmienia to faktu,żeby założyć to kozackie koło z fajną guma to cena wyjdzie do ceny zbliżonej za tego seja zlosnik.gif

Dolicz sobie do tego cały zawias i wyjdzie Ci niezła sumka 270751858-jezyk.gif

A to drugie zdjęcie: białe koła ; jak widzisz dość słabo to wygląda sick.gif Nie kombinowałbym z tym kołem, zostawił to takie jakie jest albo pomalował w grafit, bo czarny mimo, że będzie pasować to się zgubi.

Zainwestowałbym na Twoim miejscu w obiżenie, i białe/dymione kierunki. Wywalił oznaczenia z tylnej klapy i wycieraczke. W przyszłości nowe gumy 165/55 i jakieś koło 6J/7J.

Jakie parametry ma to aktualne? Bo przy tej kozie wygląda jakby et było niskie, ale może to wina foto 270751858-jezyk.gif

Chyba tyle zlosnik.gif Powodzenia życzę 20.GIF

Aaaa i nie zapomnij, że sticker na metry to nie jest wcale fajna moda biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i widzisz w tym górnym zdjęciu auto wygląda zupełnie inaczej, bo:

> A) Jest syta gleba

> B) Jest grube koło

> Ad A - gleba to na oko przód jakieś -100 może więcej, także gwint bez helperów a tył jakieś -70

> Ad B - Koło jest zmniejszone, bo to na oko 14stka, a taki setup imo tylko w 15stce, ale moge się

> mylić Niezmienia to faktu,żeby założyć to kozackie koło z fajną guma to cena wyjdzie do ceny

> zbliżonej za tego seja

> Dolicz sobie do tego cały zawias i wyjdzie Ci niezła sumka

> A to drugie zdjęcie: białe koła ; jak widzisz dość słabo to wygląda Nie kombinowałbym z tym

> kołem, zostawił to takie jakie jest albo pomalował w grafit, bo czarny mimo, że będzie pasować

> to się zgubi.

> Zainwestowałbym na Twoim miejscu w obiżenie, i białe/dymione kierunki. Wywalił oznaczenia z tylnej

> klapy i wycieraczke. W przyszłości nowe gumy 165/55 i jakieś koło 6J/7J.

> Jakie parametry ma to aktualne? Bo przy tej kozie wygląda jakby et było niskie, ale może to wina

> foto

> Chyba tyle Powodzenia życzę

> Aaaa i nie zapomnij, że sticker na metry to nie jest wcale fajna moda

powiem tak smile.gif wycieraczki nie ma dawno:) kierunki są już dymione , oznaczeń też nie ma, lampy bd malowane na czarno przednie... to są fele FSO od poldka niestety już go z takimi kupiłem ROZMIAR 5Jx13H2 ET29 4x98. a co do zawieszenia idzie napewno w dół bo kasa niedługo wpłynie a seria już jest na wykończeniu całkowicie tak że bd napewno gleba smile.gif a sticker bankowo odpada nie masz czym się przejmować:D a pokaż mi tego seja koziego ... bo gdzieś nie mogę go znaleźć..... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem tak wycieraczki nie ma dawno:) kierunki są już dymione , oznaczeń też nie ma, lampy bd malowane na czarno przednie...

ok.gif

>to są fele FSO od poldka niestety już go z takimi kupiłem

> ROZMIAR 5Jx13H2 ET29 4x98.

I do tego jaka opona, bo wygląda na srogi balon zlosnik.gif

Na fele sobie odkładaj, a te zostaw sobie na zime w graficie albo sprzedaj za grosze niestety..

> a co do zawieszenia idzie napewno w dół bo kasa niedługo wpłynie a seria już jest na wykończeniu całkowicie tak że bd napewno gleba

ok.gif Jaka?

> a sticker bankowo odpada nie masz czym się przejmować:D

bardzo mądrze waytogo.gif

>a pokaż mi tego seja koziego ... bo gdzieś nie mogę go

> znaleźć.....

Trzy tematy do jego fury:

detailing koziego

VT gleby

przymiarka kół

a tutaj wrzuca Ci jeszcze ostatnie foty Jamai'a i jego niebieskiego sc, który jest najlepszym przykładem, że ładny lakier, proste detale, dobre koło i gleba jest receptą na pięknego prostego seja bez zbędnych dziwnych tjunów cool.gif

sesja jamai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.