Skocz do zawartości

Odchylane lusterko przy cofaniu


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

Moje auto ma fabrycznie odchylane lusterko przy cofaniu coś pało przy włączeniu wstecznego odchyla sie o milimetr - dosłownie drgnie. jak pomęcze wsteczny kilka razy to załapie i odchyli sie całkiem do następnego razu. Profilaktycznie wymieniłem czujnik wstecznego ale nic nie dało.

Co mogo paśc - co koledzy obstawiają po schemacie:

286171033-evalusterko.png

post-28825-14352517097314_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy włączeniu wstecznego odchyla sie o milimetr - dosłownie drgnie.

> jak pomęcze wsteczny kilka razy to załapie i

> odchyli sie całkiem do następnego razu.

A ten następny raz to jest po jakim czasie? Godziny? Dni?

Na moje lewe oko to coś może się mechanicznie kleszczyć/zacierać w mechanizmie lusterka, silniczkach lub ewentualnie niepewny/zaśniedziały styk, skoro wysterowane kilkukrotnie zadziała... hmm.gif W POWER MIRROR UNIT RH masz jakiś czujnik położenia lustra w pionie... niewiem.gif ale stawiam na szali mały palec u lewej nogi, że to siedzi w samym lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jednak nie od uchylania w schemacie lewego jest też 3 silniki, trzeci jest od sładania lusterka

tak - trzeci jest od skłądania lusterka

podejrzewam że odchylanie realizuje moduł automatycznie sterując silniczkami w odpowiedni sposób.

jeżeli to nie bangla jak trzeba (tylko co któryś raz ) to ja bym szukał najpierw na linii między czujnikiem a centralką (może kabel gdzie przetarty/zaśniedziały itop i nie zawsze dobrze styka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.