Skocz do zawartości

Astra G - airbag wymiana - numer cześci


lotis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę wymienić poduszkę powietrzną w kierownicy (uszkodzony przycisk kierownicy) ...

wymontowałem poduszkę - jej oznaczenie OPEL Nr 904 375 85 / TKP Nr 16 1403.99.01

natomiast na aukcjach znajduję poduszki z oznaczeniem OPEL Nr 904 377 71 ....

czy różnią się te poduszki ???

gniazda podobne - w mojej żółte, zaś te z aukcji zielone,

widać różnicę w wewnętrznym wykonaniu ...

czy te poduszki można zamienić ???? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wymiany poduszki. To da się łatwo naprawić za pomocą gorącej lutownicy. Kiedyś już opisywałem metodę - przeszukaj moje posty na tym forum.

Edit: Tutaj znalazłem temat: Naprawa kierownicy (sorry za format, ale wyszukiwarka nie chciała nic znaleźć (dopiero google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma sensu wymiany poduszki. To da się łatwo naprawić za pomocą gorącej lutownicy. Kiedyś już

> opisywałem metodę - przeszukaj moje posty na tym forum.

> Edit: Tutaj znalazłem temat: Naprawa kierownicy (sorry za format, ale wyszukiwarka nie chciała nic

> znaleźć (dopiero google)

Potwierdzam. smile.gif Lutownica naprawisz, zostanie delikatny slad. Wazne, zebys nie przegrzal materialu, bo zacznie sie wykruszac! Chwilowe, punktowe(!) dotkniecia grotem lutownicy do uplynnienia tworzywa sztucznego.

Swojego czasu widzialem na allegro "zestawy naprawcze" - nowe przyciski do wklejenia/zgrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.