Skocz do zawartości

Parkowanie rownolegle na egzaminie na CE w USA


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> Parkowanie rownolegle na egzaminie na CE w USA - po co jest takie dziwadlo i gdzie to potem sie

> wykorzystuje?

Na parkingach. Nie raz widziałem tak parkujących kierowców a i sam kilka razy tak parkowałem jak było ciasno. To tak jak z osobówką łatwiej tyłem w zatoczke wjechać niż przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na parkingach. Nie raz widziałem tak parkujących kierowców a i sam kilka razy tak parkowałem jak

> było ciasno. To tak jak z osobówką łatwiej tyłem w zatoczke wjechać niż przodem.

nigdzie nie widzialem tak parkujacego ciagnika siodlowego z naczepa...

BTW czy polskie CE z CPC mozna przerobic na CDL czy trzeba zdawac tam od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nigdzie nie widzialem tak parkujacego ciagnika siodlowego z naczepa...

> BTW czy polskie CE z CPC mozna przerobic na CDL czy trzeba zdawac tam od nowa?

przecież w niemcowni pełno takich miejsc, gdzie trzeba się ustawiać równolegle, szczególnie przydatne wieczorem i nocą, kiedy nie ma już miejsc hehe.gif

na idustrialach też często gęsto trzeba parkować równolegle wzdłuż ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież w niemcowni pełno takich miejsc, gdzie trzeba się ustawiać równolegle, szczególnie

> przydatne wieczorem i nocą, kiedy nie ma już miejsc

> na idustrialach też często gęsto trzeba parkować równolegle wzdłuż ulicy.

czy widziales filmik z egzaminu?

naczapa jest rownolegle, ale ciagnik jest prostopadle - naprawde tak sie parkuje wzdluz ulicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież w niemcowni pełno takich miejsc, gdzie trzeba się ustawiać równolegle, szczególnie

> przydatne wieczorem i nocą, kiedy nie ma już miejsc

> na idustrialach też często gęsto trzeba parkować równolegle wzdłuż ulicy.

Parkować tyłem a tak jak na tym filmie to 2 różne sprawy jakbyś tak zaparkował jak na filmie to nikt nie przejedzie.....

Auto stoii w pozycji L dosłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy widziales filmik z egzaminu?

> naczapa jest rownolegle, ale ciagnik jest prostopadle - naprawde tak sie parkuje wzdluz ulicy?

nie widziałem filmu blush.gif

ale w Lkę czasem trzeba się złamać jak jest w ch... mało miejsca, albo właśnie po to, żeby zostawić przejazd.

akurat ja miałem kilkukrotnie okazję/konieczność takiego ustawienia (jedna rampa na nałęczowiance i na materne, koło nałęczowa) ok.gif

ale żeby zaraz egzaminować z tego...życie nauczy kierowców, jak zajdzie taka potrzeba wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiejszą dziewiątkę robiłem w tej pozycji na miejscach dla osobówek

osobówki niech se są ale czemu każdy staje na swerach crazy.gif za to powinni kosić równo angryfire.gif potem wjeżdżasz na szerokości albo długości i nawet nie masz gdzie 45min zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> osobówki niech se są ale czemu każdy staje na swerach za to powinni kosić równo potem wjeżdżasz

> na szerokości albo długości i nawet nie masz gdzie 45min zrobić

Wjeżdża sobie koleś o 21 i nie chce mu się szukać mijesca po osobówkach ani cofać w zwolnione późno rajki więc staje. Jak obserwuje ludzi na drogach to niektórzy mogliby robić te same błędy co chwilkę i zero refleksji. Widzi, że gabaryty jeżdżą tylko nocą ale do głowy mu nie przyjdzie, że skoro o 21 nic nie stoi to już nic się nie pojawi.

A wczoraj poszedłem na osobowe (pierwszy raz) bo widziałem jak Litwin z chłodnią przede mną próbował się przecisnąć koło Chomara zaparkowanego za dupami i dosłownie 4 razy uderzał i cofał i znów próbował wjechać dokładnie tym samym torem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wjeżdża sobie koleś o 21 i nie chce mu się szukać mijesca po osobówkach ani cofać w zwolnione późno

> rajki więc staje. Jak obserwuje ludzi na drogach to niektórzy mogliby robić te same błędy co

> chwilkę i zero refleksji. Widzi, że gabaryty jeżdżą tylko nocą ale do głowy mu nie przyjdzie,

> że skoro o 21 nic nie stoi to już nic się nie pojawi.

> A wczoraj poszedłem na osobowe (pierwszy raz) bo widziałem jak Litwin z chłodnią przede mną

> próbował się przecisnąć koło Chomara zaparkowanego za dupami i dosłownie 4 razy uderzał i

> cofał i znów próbował wjechać dokładnie tym samym torem.

wczoraj polak w rajke tyłem wjeżdżał bo przodem się już nie dało to mu pomogłem zlosnik.gif a po starcie ok 2 w nocy widziałem akcje wyrzucania plandek chłodni itd z miejsca dla szwerów przed policje busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.