Skocz do zawartości

Wygodniejsze fotele do Pandy ktos zakładał??


gwito

Rekomendowane odpowiedzi

> Są niewygodne i już

> Do autora wątku: Szukaj od 100hp, odrobinę wygodniejsze i nie przerabiasz mocowań

to moze dziwny jestem.... jezdze panda od 2003 roku praktycznie bez dnia przerwy i jakos nigdy nie poczulem tej niewygody

za to jezeli tylko pozycja jest nawet minimalnie zle dobrana to ma sie wrazenie ze nie tak sie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze dziwny jestem.... jezdze panda od 2003 roku praktycznie bez dnia przerwy i jakos nigdy nie

> poczulem tej niewygody

> za to jezeli tylko pozycja jest nawet minimalnie zle dobrana to ma sie wrazenie ze nie tak sie

> siedzi

wiesz wszystko jest uzaleznione od masy i wzrostu kierowcy jak dla mnie sa twarde i za wysokie siedzisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz wszystko jest uzaleznione od masy i wzrostu kierowcy jak dla mnie sa twarde i za wysokie

> siedzisko

Hej Grześ - czyli jak - chcesz mieć kanapowate fotele leżące na ziemi?

to jak pogodzić ogień i wodę w jednym

aha- ponoć jeszcze pasują z Abartha 500 lecz tam są zintegrowane z zagłówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze dziwny jestem.... jezdze panda od 2003 roku praktycznie bez dnia przerwy i jakos nigdy nie

> poczulem tej niewygody

Ty nie czułeś też niewygody nie posiadania wspomagania więc...

Ktoś pisał o fotelach z Abartha 500 ale zapomniał dopisać, że kosztują one 1000zł. Te od 100hp są niewiele tańsze. FAjne fotele miałem w Alfie 156. Myślę, że przy odrobinie czasu weszłyby bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z 4x4 masz regulację siedziska u kierowcy + schowek pod siedziskiem w drugim pasują idealnie

w Dynamicu w serii to jest, ale zeby zwiekszalo wygode - nie zauwazylem, a fotele co by o nich nie mowic - nie sa za wygodne, niestety frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alfie były fajne, ja miałem wersję sportpack 3 ale we wszystkich były podobne i w 147 też tylko czy to na szerokość wejdzie?

Fotele z 500wchodzą idealnie bez przerabiania, a nawet raz miałem na oku z 500 Abarth te są pikne ale nie miałem wolnych 600zł co było prawie jak za darmo za tamte fotele.

Może podeszło by coś z nowszej Celicy;

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/67/00/35/2567003531

ew. pewnie CRX ale trudno o sensowne, a fotele z Civica sport kosztują dużo.

Może gdzieś są wymiary foteli z Alfy? W nich jak się robiło długie trasy to się człowiek nie męczył tylko jak mają mi zając całą kabinę w Pandzie to dziękuję smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.