Skocz do zawartości

Prośba o ocene Lanci


Sim86

Rekomendowane odpowiedzi

> Lybra

> I pytania:

> Co myslicie o tym egzemplarzu?

> Czy warto dać tyle pieniędzy za te auto i jechać po nie 321 km w jedną stronę ??

> Wszystkie sugestie mile widziane

oglądałem w różnych odstępach czasowych u theo gościa dwie lybry... jeżdżę alfa.. sam sobie odpowiedz...

koles zawsze sprzedaje super auta, od wwujka , cioci itp. szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądałem w różnych odstępach czasowych u theo gościa dwie lybry... jeżdżę alfa.. sam sobie

> odpowiedz...

> koles zawsze sprzedaje super auta, od wwujka , cioci itp. szkoda czasu...

Czyli nie warto aż tyle sie fatygować bo to wcale nie będzie rodzynek ??

Cena atrakcyjna jak za lybre z rocznika 03...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lybra

> I pytania:

> Co myslicie o tym egzemplarzu?

> Czy warto dać tyle pieniędzy za te auto i jechać po nie 321 km w jedną stronę ??

> Wszystkie sugestie mile widziane

Bardzo fajna wersja i bardzo dobra cena ale...

1. Zdjęcia robił czarodziej więc absolutnie nic z nich nie wywnioskujesz

2. Płock! I tutaj powinna zaświecić się czerwona lampka wink.gif

3. 321 km tylko jeśli się nudzisz, masz ochotę na wycieczkę i nie szkoda Ci czasu i pieniędzy. Ja taką wycieczkę sobie zrobiłem w tamtym roku. Byłem prawie pewien, że samochód będzie w kiepskim stanie ale na miejscu i tak byłem zaskoczony. Sprzedawca (inny niż ten) bardzo miły ale ściemniacz niesamowity oslabiony.gif Na plus jedynie to, że z ceny zszedł całkiem sporo shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli nie warto aż tyle sie fatygować bo to wcale nie będzie rodzynek ??

> Cena atrakcyjna jak za lybre z rocznika 03...

Atrakcje to są na miejscu jak oglądasz takie coś...

Ją się 2 razy dałem nabrać na wycieczkę po lancie, dwa razy trafiłem na tego samego typa... szkoda twojego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 147 - daj se spokój

> może kryć niespodzianki, napewno coś grzebane przy poduszkach albo wystrzal,

>po czym wnosisz?

Powiem tak, pooglądałem dziś te auto, gościu dał mi nawet miernik lakieru. !47 była albo czysta albo cześci były wymienione na oryginalne bo wykazy z miernika pokazywały 115-120g bczy jak to tam.

Przebieg niewierze tak jak kolega, w książce były 2 wpisy, na drzwiach naklejka z maja 2011 z przebiegiem 180 tyś..co do poduszki nie widziałem. Pojeździć nie dali a jak powiedziałem ile mi spuszczą z ceny bez jechania na servis fiata powiedzieli że 900 zł. Opony do wymiany bo bardzo kiepskie więc dałem sobie z nią spokój. Ale powiem że zadbane autko, ładnie utrzymane i ogólnie nieźle wyglądające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lybra

> I pytania:

> Co myslicie o tym egzemplarzu?

> Czy warto dać tyle pieniędzy za te auto i jechać po nie 321 km w jedną stronę ??

> Wszystkie sugestie mile widziane

w tle tej lybry stoi slwane kanggo slawnego fotografa znanego w calej Polsce;) he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.