Skocz do zawartości

Napięcie na pompie paliwa


muszek92

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

od kilku dni walcze z tematem pompy paliwowej sprawdziłem dzis napięcia na wtyczce od pompy i okazało się ze jest tam 11,2-11,4 . Podłączając pompę na krótko do akumulatora działa, podłączając przez całą instalacje, nie.

Sprawdzałem napięcie w gnieździe przekaźnika pompy paliwowej i wynosi tyle co na wtyczce koło baku czyli 11,2-11,4.

Pytanie gdzię ucieka takowe napięcie, dlaczego nie ma pełnych 12v, jaki element znajduje się miedzy przekaźnikami a akumulatorem który może takowe napięcie ograniczać <znak_zapytania>

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tego do konca nie rozumiem, bo do pompy do wtyczki dochodzą 2 kabelki fioletowy i taki jakby różowy, i jak tam mierze to jest 11,4 a jak mierze miedzy fioletowym a karoserią to jest 12. tak samo jak mierze w gniezdzie przekaźnika miedzy pinem trzydziestym a 87 jest 14,2-14,4 a miedzy pinem 87 i masą (karoserią) jest 12 slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak poprawić mase ?, jaką masz pompe przy swoim turbolocie ?

Wszystkie masy juz wyczyscilem procz tylnej pod zderzakiem i dalej nic, musze jeszcze wyczyscic kabel --- z aku ale do tego musze fotel sciagnac i dywan :/

Teraz mam pompe z Punto GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.