Skocz do zawartości

AR 147 1.6 TS Jakie świece?


bas

Rekomendowane odpowiedzi

> Jasne że doskonale się sprawdzają do JTS zastosowałem ( tam są 4) i żadnej różnicy nie było więc

> polecam .

ja nie spieram się że się nie sprawdza, czyli auto nie bedzie jechać, zwracam tylko uwagę, że w razie problemów bierze się to na swoje barki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie spieram się że się nie sprawdza, czyli auto nie bedzie jechać, zwracam tylko uwagę, że w

> razie problemów bierze się to na swoje barki.

Człowieku, robiłem taki manewr kilkadziesiąt razy.

Zero problemów, o czym Ty piszesz.

Naprawiam auta marki Alfa Romeo od prawie 15 lat. To co piszę opieram na własnym doświadczeniu, a nie dokumentacji, która zaleca w silnikach TS 16v wymianę rozrządu co 120 kkm.

Nie dobieram świec wg. rozmiaru klucza, a na podstawie parametrów pracy silnika. screwy.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Człowieku, robiłem taki manewr kilkadziesiąt razy.

> Zero problemów, o czym Ty piszesz.

Pokaż mi gdzie napisałem że sa problemy?

> Naprawiam auta marki Alfa Romeo od prawie 15 lat. To co piszę opieram na własnym doświadczeniu, a

> nie dokumentacji, która zaleca w silnikach TS 16v wymianę rozrządu co 120 kkm.

> Nie dobieram świec wg. rozmiaru klucza, a na podstawie parametrów pracy silnika.

> Pozdrawiam.

Jak dobierasz na podstawie parametrów silnika to nie mam więcej pytań, z całym szacunkiem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.