-
Alfa 159 Tbi - ocena zdjęć
Bart mojego kuzyna Antka żony brat rodzony......uwielbiam takie opinie.
-
Prawo jazdy - ważność
Nic Ci nie grozi.
-
Były takie kaszle?
87 wąskie wloty zarówno pionowe jak i poziome 88 wąskie wloty / szerokie
-
Zdjęcie z fotoradaru po sprzedaży auta
> Ja bym tylko zamazał dane nabywcy Czemu? Jeśli nie zrobił porządku z papierami w 4 miechy. Następna głupia moda jeżdżenia na umowach, i nieprzerejestrowywania pojazdu.
-
Laguna 2003 w cenie clio...
> Żebyś się nie zdziwił jak Ci łancuszek kiedyś powie papa. O tym, że łańcuchów się nie wymienia to > mit. Owszem, są trwalsze niż paski, ale nie oznacza to, że się ich nie naprawia. Sam się o tym > przekonałem, kiedy w moim Suzuki przy około 195 000 km łancuszek zaczął sobie pocharkiwać. Podobnie w Fabii 1,4 8v łańcuch po 100 tyś grzechotał i nadawał sie tylko do wmiany.
-
Nowy dowód osobisty a prawo jazdy
> Bzdura. Nikt się nie wyklucza. Zamiast szałasu mam dom, elektrownia wiatrowa/słoneczna, woda z > ujęcia głębinowego, telefonu nie mam. I co? Nadal nie mogę zarejestrować samochodu w > Bieszczadach? to płacisz podatek od nieruchomości i wywóz śmieci
-
Ile się czeka na fotke z fotoradaru?
> Nie piszę o prędkości a o rejestracji przejazdu za linię zatrzymania na czerwonym A to tym bardziej nie rozumiem, jak można przejechać przez linię na czerwonym świetle i jeszcze mieć pretensje
-
Ile się czeka na fotke z fotoradaru?
> W Tarczynie (jak i w paru innych miejscach w Polsce, gdzie są fotobadziewia na światłach) to nawet > jak się wie o nich, to można mieć pecha, tak są ustawiane (zarobkowo) Akurat Tarczyn i Pamiątka tolerancja ponad 10 km/h
-
Assistance - gdzie najlepiej bez OC/AC?
> Ja będę może kupował to ale dopiero w kwietniu > www.starter24.pl lepiej wypada www.sospzmot.pl
-
Przejazd A1 Stryków - Toruń.
> Pytanko: ile to kosztuje? jeszcze nic
-
Lepsze opony - na przód czy na tył.
> Nowa szkoła mówi, że zawsze na tył. Stara szkoła mówi, że zawsze na przód.
-
HAPPY END 722
http://olx.pl/oferta/okazja-fiat-126p-happy-end-2000r-CID5-ID7LdHz.html Wczoraj byłem go oglądnąć. Progów brak podobnie jak podłogi, poobijany ze wszystkich stron, opony kompletnie łyse, zwrotnice zapieczone, tapicerka mocno nadszarpnięta zębem czasu. Bardzo szkoda zrobiło mi się fiacika jednak zbyt dużo pracy kosztowało by go przywrócenie do świetności
-
147 który silnik?
> Pewnie dlatego, że robią 300 tys z wymianą jedynie sprzęgła (bez dwumasy) Nic innego jakoś zepsuć > się nie chce... 82000 km (pewne w 100%) i dwumas powiedział papa
-
Suzuki SX4 / Fiat Sedici - opinie
Od dwóch lat żona jeździ SX4 1,9ddis miesięcznie robi ok 1400 km. Samochód sprawuje się wzorowo.
-
Rejestracja auta a miejsce zamieszkania
> Mam taką zagwozdkę związaną z życiem na naszej pięknej zielonej wyspie. > Planuję zmienić miejsce zamieszkania, zostawiając sobie przynajmniej na razie stary adres > zameldowania. Czy muszę przerejestrowywać auto? > Spotkałem się z dwiema opiniami: > 1. Art. 73 PORD mówi o rejestracji samochodu przez starostę właściwego ze względu na miejsce > zamieszkania właściciela. > 2. Ludzie w wybranym przeze mnie wydziale komunikacji twierdzą, że auto rejestrują wedle danych z > dowodu osobistego, czyli z adresem zameldowania. Na innej podstawie podobno nie chcą/nie mogą > rejestrować. > Nie chce mi się kopać z koniem, w zasadzie to nawet wolałbym nie przerejestrowywać samochodu > (dodatkowe koszty i papierkologia) - tylko czy coś i co mi grozi jeśli auto zostanie na > starych numerach i z moim adresem zameldowania. > Dodatkowym utrudnieniem jest zapewne to, że mam jednoosobową działalność gospodarczą... Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania powinieneś się tam zameldować choćby tymczasowo. Na tej podstawie zarejestrują ci auto. Oczywiście to teoria ja bym nic nie zmieniał