Skocz do zawartości

Jak dobrać poprawny filtr oleju do 159 MJ 1.9?


ABM

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, eper pokazuje dla jednego VIN, dwa różne filtry. Jeden to Mann, drugi UFI. Czy te makarony kompletnie oszalały i zupełnie nie kontrolują tego co wkładają w fabryce do aut? Dzwoniłem dzisiaj do Polcaru i usłyszałem, że mam sobie sprawdzić obudowę filtra yikes.gif!!! EPER podaje dwa wkłady: 71 737 926 lub 71 751 128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie jak w temacie, eper pokazuje dla jednego VIN, dwa różne filtry. Jeden to Mann, drugi UFI.

> Czy te makarony kompletnie oszalały i zupełnie nie kontrolują tego co wkładają w fabryce do

> aut? Dzwoniłem dzisiaj do Polcaru i usłyszałem, że mam sobie sprawdzić obudowę filtra !!!

> EPER podaje dwa wkłady: 71 737 926 lub 71 751 128.

Jest dokładnie tak jak się dowiedziałeś.

Nic nowego, zawsze tak było, ze coś namieszali i trzeba było organoleptycznie sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie jak w temacie, eper pokazuje dla jednego VIN, dwa różne filtry. Jeden to Mann, drugi UFI.

> Czy te makarony kompletnie oszalały i zupełnie nie kontrolują tego co wkładają w fabryce do

> aut? Dzwoniłem dzisiaj do Polcaru i usłyszałem, że mam sobie sprawdzić obudowę filtra !!!

> EPER podaje dwa wkłady: 71 737 926 lub 71 751 128.

Miałem ten sam problem. Chciałem kupic filtr w intercarsie i w katalogu były dwa, niby do 2009 i po 2009. Ja mam 2010 wiec wybór był logiczny - jednak w praktyce mam ten starszy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie jak w temacie, eper pokazuje dla jednego VIN, dwa różne filtry. Jeden to Mann, drugi UFI.

> Czy te makarony kompletnie oszalały i zupełnie nie kontrolują tego co wkładają w fabryce do

> aut? Dzwoniłem dzisiaj do Polcaru i usłyszałem, że mam sobie sprawdzić obudowę filtra !!!

> EPER podaje dwa wkłady: 71 737 926 lub 71 751 128.

wkladaja to co bylo dostarczone z magazynu zlosnik.gif

roznice masz w wymiarach

71 737 926 - Mann HU711/4x wymiary wys. 74mm, srednica zew. 63,5mm

71 751 128 - Mann HU 712/11 x wymiary wys. 105mm, srednica zew 66mm

kup sobie oba co by nie latac z pod windy czy kanalu i na next wymiane bedziesz mial jasnosc zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wkladaja to co bylo dostarczone z magazynu

> roznice masz w wymiarach

> 71 737 926 - Mann HU711/4x wymiary wys. 74mm, srednica zew. 63,5mm

> 71 751 128 - Mann HU 712/11 x wymiary wys. 105mm, srednica zew 66mm

> kup sobie oba co by nie latac z pod windy czy kanalu i na next wymiane bedziesz mial jasnosc

Powiedz to klientowi, który kupuje to u mnie wysyłkowo angryfire.gif!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.