Skocz do zawartości

Szybki zawodnik z etką potrzebny


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem przyjąłem dzika na zderzak sick.gifsob.giffacepalm%5B1%5D.gif no i jest trochę szkód. Potrzebował bym nr zasłonki halogenu od strony kierowcy i grila zderzaka. Ten element pod miejscem na rejestracje

seat-cordoba-6l-03.jpg

Szczęście, że jechałem max 50 km/h i szkody niewielkie ale dziś pół dnia spędziłem na poskładaniu do kupy przodu. Bo zderzak wyskoczył z zaczepów i lekko pękł, prawa lampa połamane zaczepy, chłodnica wyskoczyła z mocowań, półosłona dolna silnika w kawałkach crazy.gif. i prawdopodobnie zjarany silnik wiatraka od klimy bo cofnięta chłodnica zablokowała go i teraz się nie uruchamia po włączeniu klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaślepka lewa 6L6 853 665 bez halogenu

> 6L6 853 665A z halogenem

> kratka środkowa 6L6 853 667

chyba nie bardzo, to co podałeś to plaster miodu. Ja potrzebuje zwykłe. Chyba po lifcie była zmiana ja mam 2004 rok

obrazek duży

dokładnie takie jak na zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolizji chłodnica wyrwana z zaczepów zablokowała mały wiatrak od klimy. No i się chyba spalił silnik. Jak zrobiłem autodiagnostyke klimy z guzików ECON i obieg wewnetrzny to mały wiatrak się nie kręci. To oznacza że jest martwy ? Wydaje mi się, że pownny się kreciś oba icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.