Skocz do zawartości

Manual wymiany żarówki potrzebny - BOXER - pokętło nawiewu


kristo

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to Boxer 2012 a trzeba wymienić żarówkę podświetlenia pokrętła lewego - wentylator.

Lukałem tam dziś w różnych kierunkach i ni chuchu niewiem.gif demontowałem nawet radio ale żarówka siedzi chyba w wyłączniku sciana.gif . Jeżeli ktoś mogłby wspomóc manualem, z góry serdeczne dzięki 20.GIF

A tego co takie podświetlenie wymyślił bym kara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent to Boxer 2012 a trzeba wymienić żarówkę podświetlenia pokrętła lewego - wentylator.

> Lukałem tam dziś w różnych kierunkach i ni chuchu demontowałem nawet radio ale żarówka siedzi

> chyba w wyłączniku . Jeżeli ktoś mogłby wspomóc manualem, z góry serdeczne dzięki

Trochę masz roboty, po pierwsze musisz wyjąć nawiewy środkowe, ciężko je się wyjmuje można się pokaleczyć, następnie odkręcasz półkę na dokumenty, dalej konsola z przyciskami(pod pokrywką gumowaną na kubek masz jedną srubkę. Po wyjęciu tego odkręcasz całą ramkę na desce można powiedzieć konsolę środkową. Jak to wykręcisz jesteś już na dobrej drodze do wymiany tego. Bierzesz cienki śrubokręcik i podważasz zapadki między mechanizmem regulacji a tą pokrywą żarówek. Jak uda ci sie to zrobić masz piękny dostęp do 2 żarówek, ja dałem tam paski ledowe żeby sytuacja się nigdy nie powtórzyła wink.gif

> A tego co takie podświetlenie wymyślił bym

Tak chyba we wszystkich fiatach jest. Czy to punto, bravo musisz sciągać konsolę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę masz roboty, po pierwsze musisz wyjąć nawiewy środkowe,

heh... były już dziś na wierzchu

> pokaleczyć, następnie odkręcasz półkę na dokumenty, dalej konsola z przyciskami(pod pokrywką

> gumowaną na kubek masz jedną srubkę. Po wyjęciu tego odkręcasz całą ramkę na desce można

śrubke pod gumką też odkryłem reszta na zatrzaska i też była na wierzchu

> powiedzieć konsolę środkową.

potem konsole udało mi się wepchnąć do środka ale nie chciałem mechanizmu napędów nawiewu demontować i posładałem wszystko do kupy....

a i pod drodze też kieszeń na laptoka wyjąłem całą sciana.gif

.

jutro poćwiczę górą jak będzie ładnie i zdam relację...

piwo.gif

podziękował ślicznie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom, diody świecą ciut ciemniej, ale przynajmniej nadzieja, że szybko nie trzeba rzeźbić w gó...,

prawie 30 minut trwała wymiana jednej głupiej żarówki .. yikes.gif

Ale dzięki Twoim wskazówkom ( nie odkryłem po ciemaku zatrzasków na pokrywie panelu pokrętłów ) pewnie tylko 30 min a nie 2 godziny.. zlosnik.gif

I między innymi dla takich osób jak TY ( i Ja oczywiście ), warto aby TEN AUTOKĄCIK trwał wiecznie..

Jestem Twoim dłużnikiem, 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.