Skocz do zawartości

Przednia szyba


prezes83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co może byc przyczyną że przednia szyba przy podnoszeniu wychodzi z uszczelek(tak jakby się pochylała). Dodam że opuszcza się normalnie. Rozbierałem już drzwi i nic ani ułamanego ani zużytego nie znalazłem, szyba ma jakby za duży luz. Szyby są podnoszone elektrycznie. Pomóżcie bo ręce opadają sciana.gif co to już fiat nie wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam co może byc przyczyną że przednia szyba przy podnoszeniu wychodzi z uszczelek(tak jakby się

> pochylała). Dodam że opuszcza się normalnie. Rozbierałem już drzwi i nic ani ułamanego ani

> zużytego nie znalazłem, szyba ma jakby za duży luz. Szyby są podnoszone elektrycznie. Pomóżcie

> bo ręce opadają co to już fiat nie wymyśli.

Na szybie przy stronie niezałamanej powinien być plastikowy ślizg chodzący w uszczelce na zdjęciu taki plastik w zielonym kolorze. 540x405_szyba-fiat-panda-tylna-boczna-r-1554361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to może być to, u mnie w tym miejscu jest tylko otwór w szybie, można ten ślizg dokupić , jak

> jest mocowany przez otwór w szybie?

W Puncie II jest to złączone kołkiem plastikowym ale jakby zakutym że nie można tego bezinwazyjnie zdjąć. Zobacz czy w eperze występuje jajko oddzielna część wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.