Skocz do zawartości

BODY Computer / kluczyki - PROBLEM


antares

Rekomendowane odpowiedzi

Udałem się do speca, żeby wreszcie naprawić/dorobić klucz z pilotem

Na początek się okazuje, że kluczyk ponoć działa. IMMO i pilot wysyłają odpowiednie sygnały

No to próba programowania i ERROR

operacja niby się powodzi, ale po niej pokazuje raz 33 a drugim razem 48 zaprogramowanych kluczy...

Nie kasuje także działającego klucza.

czyli procedura nie przechodzi.

wg kolesia Body ma jakiś defekt, radzi najpierw pojechać do ASO, żeby pod egzaminer i może jakieś dokładne opisy błędów będą a później pewnie nowe/używane body i kopiowanie zawartości....

po podłączeniu do FES

286437990-Panda_scan_7_9.jpg

Ktoś , coś ?? niewiem.gif

post-17805-14352517914924_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tka jak ci powiedział lepiej to examinerem robić, ja juz zrezygnowałem z tego fesa bo nie na wiele

> sie zdaje, błędne dane pokazuje.

koleś próbował to robić jakimś specjalnym fejsem do kluczyków za kupę kapusty i miał błędy... Ja próbowałem FES żeby sprawić czy może uda mi się połączyć i coś zobaczyć...

Zmieniłem wersję FES na nowszą i jak odbiorę auto od mechanika to spróbuję raz jeszcze połączenia. Przy innym aucie problemem, rzeczywiście okazał się FES

> Jak jesteś z łodzi lub okolic podjedź do mnie mam examinera.

niestety z Łodzi ani okolic nie bardzo jestem, choć odkąd otworzyli A2 to odległość się ponoć zmniejszyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego zo wiem raz wylogowany kluczyk nadaje się tylko na złom. Żeby cokolwiek zakodować kluczyk

> musi być fabrycznie czysty- tj nigdy nie "sparowany" z jakimkolwiek body.

raz użyty kluczyk nie może być użyty w innym samochodzie...

jeżeli klucz pochodzi z danego samochodu to można go użyć wielokrotnie. Takie info mam od kolesia u którego byłem ostatnio i z kilku innych źródeł wcześniej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raz użyty kluczyk nie może być użyty w innym samochodzie...

> jeżeli klucz pochodzi z danego samochodu to można go użyć wielokrotnie. Takie info mam od kolesia u

> którego byłem ostatnio i z kilku innych źródeł wcześniej

Przykro mi ale nie ma takiej opcji.

Jak wylogujesz sobie kluczyk examinerem już tego samego kluczyka nigdzie nie zalogujesz nie tylko w innym samochodzie ale i w autku, w którym wcześniej był użytkowany- przerabiałem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi ale nie ma takiej opcji.

> Jak wylogujesz sobie kluczyk examinerem już tego samego kluczyka nigdzie nie zalogujesz nie tylko w

> innym samochodzie ale i w autku, w którym wcześniej był użytkowany- przerabiałem to

Może kasowanie podczas kodowania (najpierw trzeba wykonać taką procedurę kasując wszystkie klucze) to co innego jak wylogowanie klucza.

Z autopsji mogę powiedzieć, że jak próbowali dawno temu w ASO kodować ten problematyczny klucz (wtedy ponoć nie żył - brak odpowiedzi IMMO) to najpierw kasowali klucze i wgrywali od nowa. No i samochód jeździ więc jednak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.