Skocz do zawartości

Eurogas na Landi Renzo??? Jak to ugryźć???


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Scenica z instalacją eurogas z Holandii. Jest to jakieś landi renzo. Reduktor LR IG1, listwa med i komp... no właśnie nie wiem co to, bo aby go wyjąć trzeba kawał auta rozebrać.

Auto jest z marca 2009. Nie wiecie przypadkiem co to może być i jakim softem to podejrzeć.

Z tego co ledwo dojrzałem to komp wygląda jak Omegas ale niewiele widać bo jest strasznie schowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem Scenica z instalacją eurogas z Holandii. Jest to jakieś landi renzo. Reduktor LR IG1,

> listwa med i komp... no właśnie nie wiem co to, bo aby go wyjąć trzeba kawał auta rozebrać.

> Auto jest z marca 2009. Nie wiecie przypadkiem co to może być i jakim softem to podejrzeć.

> Z tego co ledwo dojrzałem to komp wygląda jak Omegas ale niewiele widać bo jest strasznie schowany.

zobacz jednak na kompa , co jest . nikt chyba nie wywróży . pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> Spróbuję ale chyba jak się ociepli :-)

Ponieważ rozbieralem pół scenica wyjąłem kompa od gazu. Wyglada to tak

I teraz pytanie. Czy da się z tym czymś połączyć. Wyglada jak LR Omegaz w barwach Eurogas-u. Ale żaden soft z sieci nie chce sie połączyć.

post-1915-14352520127489_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy soft do Eurogas . Był dzis klient z tym wynalazkiem ale nic poza podejrzeniem parametrów nie zrobisz. Chciałem Ci to skopiować na pendrajwa ale nie miałem czasu. Ludzi dziś było aż czarno i do tego montaż. Jutro spróbuję. Trzymaj kciuki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Czekam i z góry dziękuję.

No to odgrzewam kotleta.

Właśnie zaczęły się problemy z moją instalką.

Check na wolnych obrotach, wypadanie zapłonów na 4 cylindrze. Tylko na LPG i tylko na wolnych.

Stawiam na wtryskiwacz MED.

I teraz problem.

Zamiast czarnych Medów są teraz niebieskie.

Po zmianie pewnie trzeba ustawić instalkę, a komp Eurogas (Omegas na NL) nie komunikuje się z niczym poza programem Erogas-u, w którym da sie tylko podejrzeć parametry podstawowe.

Zastanawiam się czy on sam się nie dopasuje do nowej listwy?

A może ktoś wie jak skomunikować z Eurogas-em na poziomie instalatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA chwilę obecną wtryskiwacze Med zostały przeczyszczone. Benzyna z zajzajerem do czyszczenia wtryskiwaczy, myjka ultradźwiękowa i przelewanie ta mieszanką - włączone na przebieg prostokątny.

Poskładałem. Rozgrzałem auto i pięć minut stało na wolnych obrotach. Checka nie złapało. Zobaczymy jutro i później. Chodzi raczej równiej niż przed płukaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.