Skocz do zawartości

Jak zdemontować zderzak?


supiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Poradzi ktoś? Autko miało mały wjazd w tył i trzeba dokładnie obejrzeć co tam się popsuło. Jest jakiś standart mocowania takich elementów? Będę potrzbował podnośnika, czy dam radę na kołach? Znalazłem dwie solidne śruby pod kloszami lamp, gdzie jeszcze szukać? Auto ze zdjęcia.

276363493-for.jpg

post-3168-14352468013788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poradzi ktoś? Autko miało mały wjazd w tył i trzeba dokładnie

> obejrzeć co tam się popsuło. Jest jakiś standart mocowania

> takich elementów? Będę potrzbował podnośnika, czy dam radę na

> kołach? Znalazłem dwie solidne śruby pod kloszami lamp, gdzie

> jeszcze szukać? Auto ze zdjęcia.

nie wiesz jak zderzak odkręcić--a chcesz obejrzeć co się w środku odkształćiło heheee.... dobre, dobre hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiesz jak zderzak odkręcić--a chcesz obejrzeć co się w środku

> odkształćiło heheee.... dobre, dobre

Te mondrala, a nie przyszło Ci do głowy, że wskazówki tych co wiedzą czasem oszczędzaja czas? Jak masz szukać zaczepki, to spadaj dzieciaku ze spamem na HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to Funfel blacharz / lakiernik mówi o spinkach po bokach (błotniki) + dwa mocowania do pasa tylnego.

Najlepiej jakbyś podjechał na oględziny organoleptyczne do warsztatu (trasa poznańska) bo tak na opowiadanego przez phone trudno, przy okazji fachura looknął by co i jak pod zderzakiem, w razie potrzeby Panie Piotrze adres i dzwonek ślę sekretnym kanałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.