Skocz do zawartości

Posiadacze 207, o oświetlenie wnętrz chcę zapytać


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciele z ciemnym panelem. Ile kosztowała was operacja wymiany żaróweczek w manualnej klimie?

to raz, a dwa, jak się dobrać do zegarka?, co trzeba rozebrać?

Mam w rodzinie 2 x 207, w jednym padło podświetlenie pokręteł, w drugim zegarka (auto nie ma wyświetlacza tylko zwykły zegarek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właściciele z ciemnym panelem. Ile kosztowała was operacja wymiany żaróweczek w manualnej klimie?

> to raz, a dwa, jak się dobrać do zegarka?, co trzeba rozebrać?

> Mam w rodzinie 2 x 207, w jednym padło podświetlenie pokręteł, w drugim zegarka (auto nie ma

> wyświetlacza tylko zwykły zegarek).

Jedno ogarnięte, i powiem tak. To co piszą w internecie to stek bzdur. Da się wymienić żarówki "w pokrętłach" bez rozkręcania, demontażu połowy deski, odpinania linek. Czas operacyjny łącznie z lokalizacją na podstawie zdjęć miejsc w których są żaróweczki to jakieś 30-40 minut. Teraz już wiem jak więc maksymalnie 10 minut na dwie żarówki zlosnik.gif

Zostało podświetlenie zegarka, ale to w czasie przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedno ogarnięte, i powiem tak. To co piszą w internecie to stek bzdur. Da się wymienić żarówki "w

> pokrętłach" bez rozkręcania, demontażu połowy deski, odpinania linek. Czas operacyjny łącznie

> z lokalizacją na podstawie zdjęć miejsc w których są żaróweczki to jakieś 30-40 minut. Teraz

> już wiem jak więc maksymalnie 10 minut na dwie żarówki

> Zostało podświetlenie zegarka, ale to w czasie przyszłym.

Potwierdzam. Wczoraj wykonana operacja na panelu klimy/nawiewów. Robota trwała z 15 minut. Wystarczy wypiąć kilka zatrzasków z panelu i wyjęcie od czoła 2 żaróweczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potwierdzam. Wczoraj wykonana operacja na panelu klimy/nawiewów. Robota trwała z 15 minut.

> Wystarczy wypiąć kilka zatrzasków z panelu i wyjęcie od czoła 2 żaróweczek.

Ale od klimy manualnej czy klimatronika?

Bo jak wyjąłeś od czoła/ przodu w manualnej to jestem pełen podziwuok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale od klimy manualnej czy klimatronika?

> Bo jak wyjąłeś od czoła/ przodu w manualnej to jestem pełen podziwu.

Zdejmujesz pionowe maskownice.

wyjmujesz schowek nad panelem klimy.

odkręcasz panel klimy manualnej !!!

cofasz go trochę w głąb deski.

od góry i dołu masz zatrzaski maskownicy panela klimy - chyba po dwa.

Trochę gimnastyki płaski śrubokręt i wypinasz panel.

Za nim znajduje się " plastikowy przezroczysty okular" którego zadaniem jest rozprowadzenie światła - u mnie był lużny niczym nie przypięty.

Wyjmujesz 2 żaróweczki bezcokołowe i wkładasz nowe.

Reszta czytaj od końca.

Ps uwaga na sprężynkę od przycisku klimy manualnej bo po zdjęciu panela czołowego może wypaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wersja dla lubiących rozkręcać 270751858-jezyk.gif

Ja skończyłem na zdjęciu prawego "banana" i wyjęciu półki spod radia. Potem lekki ruch pod kiepełą i po parunastu minutach wszystko było złożone i oczywiście świecące biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.