Skocz do zawartości

astra G kombi - 12+ w bagazniku?


coderiese

Rekomendowane odpowiedzi

A czasem nie ma gniazda w bagażniku po prawej stronie zaraz za zaślepką dostępu do lampy tylnej - zaślepiona takim plastikowo/gumowym kapselkiem.

Chyba że fabryka nie zawsze montowała to zdemontuj plastikową osłone od tej właśnie tylnej lampy i macaj może znajdziesz kabelek dedykowany pod to właśnie gniazdo. A reszte to pewnie wiesz zakup gniazda itd...

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po lewej stronie za osłoną pod oknem jest złącze od elektryki haka. Można tam się wpiąć. Gruby,

> czerwony przewód (+), gruby brązowy (-).

oooo widzisz, o to mi chodzi!

mówisz o tej osłonie - schowku od apteczki?

na elektrodzie znalazlem zdjecie:

79_1258203234Kopiowanie_zpseca94696.jpg

13_1258203234Kopiowanie_zpseef1f6d1.jpg

to ta wtyczka?

aha, po prawej stronie za osłonką znalazłem wężyk gumowy w oplocie. Od spryskiwacza, jak się domyślam. W oplocie znajduje się także przewód czerwon0-biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po lewej stronie za osłoną pod oknem jest złącze od elektryki haka. Można tam się wpiąć. Gruby,

> czerwony przewód (+), gruby brązowy (-).

mam wrażenie że w Gliwiach znowu przyoszczędzili - wymacalem cały środek tego schowka i niczego nie nalazłem.

Bo to chyba nie to:

2013-01-15-654Kopiowanie_zps34105997.jpg

górna wiązka idzie do klapy - wycieraczki, oswietlenie tablicy, druga mała wiązka idzie chyba do dachu - antena.

cholera, a myslalem że obędzie się bez prucia progów i pieprzenia się z przeciąganiem kabla przez grodź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to chyba nie to:

Normalnie to byłoby to, a złącze o którym mówisz (tak samo wyglądające) byłoby, na fotce, po lewej stronie za kadrem.

Może jeszcze nie wszystko stracone. Zobacz, czy masz uzbrojone miejsce na 20-amperowy bezpiecznik F1.33 (pierwszy mały, w drugim rzędzie od dołu). Jeśli tak, to w nogach kierowcy, po lewej stronie, za osłoną, jest wielkie złącze od całej deski rozdzielczej.

Poszukaj tego czerwonego kabla w nim (w załączniku umiejscowienie pinu). Jeśli go znajdziesz, to będziesz miał tylko kawałek kabla do przeprowadzenia.

post-53490-1435251855903_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Normalnie to byłoby to, a złącze o którym mówisz (tak samo wyglądające) byłoby, na fotce, po lewej

> stronie za kadrem.

nie wiem czy dobrze rozumiem ale po lewej stronie kadru jest juz tylko lampa ?

> Może jeszcze nie wszystko stracone. Zobacz, czy masz uzbrojone miejsce na 20-amperowy bezpiecznik

> F1.33 (pierwszy mały, w drugim rzędzie od dołu). Jeśli tak, to w nogach kierowcy, po lewej

> stronie, za osłoną, jest wielkie złącze od całej deski rozdzielczej.

> Poszukaj tego czerwonego kabla w nim (w załączniku umiejscowienie pinu). Jeśli go znajdziesz, to

> będziesz miał tylko kawałek kabla do przeprowadzenia.

dzięki! 20.GIF jutro sprawdzę

wezmę po prostu w łapę miernik i przemierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.