Skocz do zawartości

Wyje / buczy zimny silnik


woj76

Rekomendowane odpowiedzi

Poźną jesienią jak się zaczeło robić zimniej zaczął mi silnik na zimno nieznacznie wyć, prawie niezauważalnie. Wczoraj niestety efekt się nasilił - załączyło się mega wycie nagle po odpaleniu na zimno, w miarę nagrzania ustąpiło. Dzisiaj znowu, tylko trochę lżej wyło. Czy mam już szukać nowego samochodu, to jest moje pytanie zasadnicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poźną jesienią jak się zaczeło robić zimniej zaczął mi silnik na zimno nieznacznie wyć, prawie

> niezauważalnie. Wczoraj niestety efekt się nasilił - załączyło się mega wycie nagle po

> odpaleniu na zimno, w miarę nagrzania ustąpiło. Dzisiaj znowu, tylko trochę lżej wyło. Czy mam

> już szukać nowego samochodu, to jest moje pytanie zasadnicze?

obstawiam albo rolke paska rozrzadu albo altek. Jak sie rozgrzeje to przestaje wyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obstawiam albo rolke paska rozrzadu albo altek. Jak sie rozgrzeje to przestaje wyc

No w sumie po zastanowieniu może być jedno i drugie faktycznie. Altek zamiennik niewiadomego pochodzenia bliżej, nalot 50kkm, rozrząd na ricambi złożony 40kkm. W sumie jak pomyślę, tyle jednorazowo na rozrządzie jednym chyba jeszcze nie jeździełm, może za mocno go napinam confused.gif Tak czy owak ze względów pogodowych na razie nic z tym nie zrobię frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w sumie po zastanowieniu może być jedno i drugie faktycznie. Altek zamiennik niewiadomego

> pochodzenia bliżej, nalot 50kkm, rozrząd na ricambi złożony 40kkm. W sumie jak pomyślę, tyle

> jednorazowo na rozrządzie jednym chyba jeszcze nie jeździełm, może za mocno go napinam Tak

> czy owak ze względów pogodowych na razie nic z tym nie zrobię

ja bym na szybko sciagnal pasek z altka bo to najszybsze. Jezeli bedzie dalej wylo to ja obstawiam rolke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poźną jesienią jak się zaczeło robić zimniej zaczął mi silnik na zimno nieznacznie wyć, prawie

> niezauważalnie. Wczoraj niestety efekt się nasilił - załączyło się mega wycie nagle po

> odpaleniu na zimno, w miarę nagrzania ustąpiło. Dzisiaj znowu, tylko trochę lżej wyło. Czy mam

> już szukać nowego samochodu, to jest moje pytanie zasadnicze?

U mnie wyje ale tylko przy ujemnych temperaturach i tylko na zimnym.Skoro wyje na zimnym a na ciepłym przestaje to pasek altka.Zajmij się tym jak najszybciej bo szkoda łożysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.