Skocz do zawartości

Zale sie i pytam


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

> Jako, ze mi meganke potlukli, bede mial blotnik przedni do wymiany. Duzo z tym roboty?

> Nie zamierzam bawic sie w malowania, ale bede chcial znalezc na szrocie auto o podobnym kolorze i

> przelozyc blotnik, i moze zderzak...

przekładałem błotnik w Clio to nie było dużo roboty ok.gif

Kupiłęm podobny rocznik ten sam kolor i nie było różnicy w kolorze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przekładałem błotnik w Clio to nie było dużo roboty

> Kupiłęm podobny rocznik ten sam kolor i nie było różnicy w kolorze

No ja bede szukal teraz, tyle, ze kolor nietypowy crazy.gif

Wczoraj zobaczylem "zniszczenia" - blotnik z przodu polamany, delikatnie przytarte drzwi ~20mm dlugosci. Na szczescie wyglada na to, ze kolo nie oberwalo, no i lampa nie ruszona. Nie jest zle jak na spotkanie z bariera ochronna zlosnik.gif

Kierowniczka niespelna 20 letnia podobno czegos sie wystraszyla w lusterku (ptaka czy jakos tak) i pojechala zwiedzac pobocze. Na szczescie przy malej predkosci. Wg mnie mloda zajechala komus, zobaczyla w lusterku, ze ktos jej na tylku parkuje i uciekla na pobocze alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja bede szukal teraz, tyle, ze kolor nietypowy

> Wczoraj zobaczylem "zniszczenia" - blotnik z przodu polamany, delikatnie przytarte drzwi ~20mm

> dlugosci. Na szczescie wyglada na to, ze kolo nie oberwalo, no i lampa nie ruszona. Nie jest

> zle jak na spotkanie z bariera ochronna

> Kierowniczka niespelna 20 letnia podobno czegos sie wystraszyla w lusterku (ptaka czy jakos tak) i

> pojechala zwiedzac pobocze. Na szczescie przy malej predkosci. Wg mnie mloda zajechala komus,

> zobaczyla w lusterku, ze ktos jej na tylku parkuje i uciekla na pobocze

mój też był nietypowy a jednak udało się znaleźć ok.gif

Jeździłem miesiąc z zaklejonym błotnikiem gafą zlosnik.gif

Ale jedna sztuka była na allegro zlosnik.gif więc dasz radę ok.gif ja dzwoniłem po autach które mieli np wycięte ćwiartki w tym kolorze albo inne elementy karoserii ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.