Skocz do zawartości

Światła mijania mi zniknęły :/


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się przed chwilą po browara do sklepu, odpalam auto a światła nie świecą shocked.gif Tylko postojowe są. Długie też działają żeby było śmieszniej... Czy może być jakaś inna przyczyna oprócz tej słynnej kostki w desce rozdzielczej? oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałem się przed chwilą po browara do sklepu, odpalam auto a światła nie świecą Tylko postojowe

> są. Długie też działają żeby było śmieszniej... Czy może być jakaś inna przyczyna oprócz tej

> słynnej kostki w desce rozdzielczej?

Słychać przekaźnik (pod maska)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałem się przed chwilą po browara do sklepu, odpalam auto a światła nie świecą Tylko postojowe

> są. Długie też działają żeby było śmieszniej... Czy może być jakaś inna przyczyna oprócz tej

> słynnej kostki w desce rozdzielczej?

To znów ta kostka!Ostatnio ten temat przerabiałem ,szukałem wszędzie ,oczywiście kostkę najpierw sprawdziłem,pomimo to że nie wyglądała na spaloną ,styki w środku się przepaliły ,po raz drugi tylko w innym miejscu. Usunąłem całą kostkę ,zmostkowałem kable i działa,dodam że byłem u elektryka i nie dał rady, drugi też.

Tu masz więcej na temat:

http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...e#Post286676171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To znów ta kostka!Ostatnio ten temat przerabiałem ,szukałem wszędzie ,oczywiście kostkę najpierw

> sprawdziłem,pomimo to że nie wyglądała na spaloną ,styki w środku się przepaliły ,po raz drugi

> tylko w innym miejscu. Usunąłem całą kostkę ,zmostkowałem kable i działa,dodam że byłem u

> elektryka i nie dał rady, drugi też.

> Tu masz więcej na temat:

> http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...e#Post286676171

O dziwo okazało się że przyjarał się jakiś kabel pod skrzynką bezpieczników/przekaźników. Elektryk marudził że się nie narobił, ale sporo się naszukał usterki i nagłowił o co chodzi. Ale już światła są ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Witam,

trochę odgrzeję temat ale mam podobny kłopot.

Padły mi światła pozycyjne. Przód obie strony i lewy tył.

Czy można wiązać ten problem ze słynną już złączką za tablicą czy może pozycyjne nie idą przez nią i tego typu awaria może mieć jakieś inne przyczyny?

Żarówki wymieniłem więc raczej nie nie one są przyczyną.

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> trochę odgrzeję temat ale mam podobny kłopot.

> Padły mi światła pozycyjne. Przód obie strony i lewy tył.

> Czy można wiązać ten problem ze słynną już złączką za tablicą czy może pozycyjne nie idą przez nią

> i tego typu awaria może mieć jakieś inne przyczyny?

> Żarówki wymieniłem więc raczej nie nie one są przyczyną.

> Z góry dziękuję za pomoc!

Zajrzyj pod licznik, do słynnej zlaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zajrzyj pod licznik, do słynnej zlaczki

Rozebrałem dziś zestaw wskaźników ale nie udało mi się zlokalizować złączki o której mowa. Idące w desce przewody są mocno przypięte i nie udało mi się ich poluzować na tyle by ukazała się złączka o którą chodzi frown.gif

Po zdjęciu licznika ujrzałem to

panel.jpg

i po prawej widać jakąś złączkę ale z innych zdjęć w temacie tych świateł widzę że to nie ona i że powinna być jakaś druga?!?

Mam schemat instalacji i miałbym prośbę aby ktoś wskazał mi o którym elemencie mowa to go jutro raz jeszcze poszukam.

przewody.jpg

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.