Skocz do zawartości

Elantra - kluczyk w poz. ACC - załączanie radia


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu po przekręceniu kluczyka do położenia ACC załącza mi się radio, odtwarzacz CD, lub USB / AUX w zależności od tego co było włączone przed zgaszeniem silnika. Jeśli była odtwarzana muzyka przez USB, po każdorazowym uruchomieniu audio odtwarzanie zaczyna się od pierwszego pliku. Do tej pory jeśli wyłączyłem audio w trakcie odtwarzania pliku np nr 150, po załączeniu odtwarzanie zaczynało się od tego samego pliku - przy tym samym pendraku oczywiście Przypuszczam, że grzebiąc w ustawieniach coś mi się niechcący nacisnęło. Przeczytałem instrukcję obsługi i nie doczytałem jak to wyłączyć.

Ma ktoś może jakieś doświadczenia, albo pomysł jak przywrócić poprzednie ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od pewnego czasu po przekręceniu kluczyka do położenia ACC załącza mi się radio, odtwarzacz CD, lub

> USB / AUX w zależności od tego co było włączone przed zgaszeniem silnika. Jeśli była

> odtwarzana muzyka przez USB, po każdorazowym uruchomieniu audio odtwarzanie zaczyna się od

> pierwszego pliku. Do tej pory jeśli wyłączyłem audio w trakcie odtwarzania pliku np nr 150, po

> załączeniu odtwarzanie zaczynało się od tego samego pliku - przy tym samym pendraku oczywiście

> Przypuszczam, że grzebiąc w ustawieniach coś mi się niechcący nacisnęło. Przeczytałem

> instrukcję obsługi i nie doczytałem jak to wyłączyć.

> Ma ktoś może jakieś doświadczenia, albo pomysł jak przywrócić poprzednie ustawienia.

Powinien wznowic odtwarzanie od ostatniego utworu, ale generalnie... To albo sie zawiesi i bedzie caly czas napis reading albo zacznie czytac od poczatku. TTM Zobacz czy na innym penie bedzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinien wznowic odtwarzanie od ostatniego utworu, ale generalnie... To albo sie zawiesi i bedzie

> caly czas napis reading albo zacznie czytac od poczatku. TTM Zobacz czy na innym penie bedzie

> to samo.

Wydaje mi się, że problemem jest to, że audio włącza się samoczynnie w momencie ustawienia kluczyka w położeniu ACC. Tę właśnie funkcję chcę wyłączyć. Jeśli mam włączone radio i słucham stacji ustawionej np. pod przyciskiem 3, przed zgaszeniem silnika wyłączam radio albo przyciskiem na kierownicy, albo wyłącznikiem na urządzeniu. Po ponownym uruchomieniu silnika i samoczynnym włączeniu się audio radio zaczyna odtwarzać stację ustawioną na przycisku 1. Tak jak sugerujesz spróbuję wymienić pendraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.