Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ananas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Oferuję do sprzedaży 4 używane felgi aluminiowe firmy DEZENT o następujących parametrach: Średnica felgi: 6,5J x 16. Rozstaw śrub: 5 x 114,3. Otwór centralny: CH 67. ET: 47. Używane były w samochodzie Hyundai Elantra. Na tych felgach wykonano bardzo mały przebieg, zamontowane są na nich opony zimowe Dębica Frigo, zarówno felgi, jak i opony są w bardzo dobrym stanie i choć opony mają już kilka lat, to zgodnie z oceną oponiarzy spokojnie "wokół komina" można na nich jeszcze trochę pojeździć. W komplecie jest także 20 nakrętek do tych felg, klucz do kół i 4 podkładki dystansowe. Proponowana cena za komplet - 500 zł. Ze względu na koszty przesyłki preferowany byłby odbiór osobisty przez zainteresowanych, szczególnie z rejonu np. woj. śląskiego, zachodniej Małopolski, Bielska Białej. Pozdrawiam Krzysztof
  2. 500 ml Finlandii to do spryskiwacza będzie za słabe. Lepiej wlać 1 opakowanie (1 000 ml) czerwonego Rasputina ze sklepu wolnocłowego za niewielkie pieniądze, pod warunkiem, że lecisz poza Unię 😀 A tak na poważnie - kup po prostu płyn zimowy, a ten letni wykorzystasz na wiosnę.
  3. Jeśli masz w Polsce takie umiejętności negocjacyjne i zdolność przekonywania, to na Słowacji też nie powinno być problemu - tamtejsi policjanci to też ludzie, a poza tym nasz i ich język jest bardzo podobny
  4. Jakiego lakieru warto użyć? Żadnego - założyć i jeździć. Od wielu lat jeżdżę w zimie na felgach aluminiowych (obecnie z firmy Dezent). Mimo zasolonych dróg po zimie nic się z felgami złego nie dzieje. Po wymianie kół na letnie dokładne mycie kół zimowych, dopompowanie trochę ponad normę i bez jakichś tam pokrowców na regał w garażu. Wyważanie co 2 lata.
  5. Jest to najlepsze rozwiązanie. Można by także podłączyć włącznik/wyłącznik równolegle do styków przekaźnika (87 i 30), ale wtedy obciążalność prądowa styków włącznika/wyłącznika musiała by wynosić co najmniej 30 A, więc miałby on większe wymiary niż ten podłączany równolegle do wyłącznika termicznego, który steruje tylko cewką przekaźnika.
  6. Dziwię się, że niektórzy zniżają się do jego poziomu podejmując z nim dyskusję.
  7. Klasyka sprzedaży ograniczonych umysłowo "ludzi sukcesu" marnych handlarzyn helmutowskim szrotem, celebrujących kilkunastoletnie składali z kilku rozbitków z kręconymi licznikami. Jeśli nie stać cię na nowe auto, to odpuść sobie takie oferty świrowatych byznesmenów za dychę z pod blokowiska i poszukaj czegoś używanego z polskim pochodzeniem.
  8. Kolejny motoryzacyjny idiotyczny pseudopomysł A może by tak do tej wlewanej wody do przepustnicy dodać trochę płynu Ludwik (miętowego), albo Fairy (cytrynowego) - dobrze zmywają tłuste osady i przez pewien czas z rury wydechowej wydobywałby się przyjemny zapach No i oczywiście do tego jeszcze napompować koła azotem i założyć magnetyzery na przewód paliwowy i dolot powietrza do kolektora.
  9. Niezależnie od kwestii związanych z zadatkiem / zaliczką - czy masz w umowie jakieś zapisy dot. konsekwencji finansowych (kar) dla dostawcy / sprzedającego za niedotrzymanie terminu realizacji umowy albo rozwiązania umowy z winy dostawcy / sprzedającego? Jeśli tak, to na tym też można trochę ugrać. Tak jak ktoś napisał powyżej - bez analizy treści całej umowy trudno ocenić jak i na ile można skubnąć oszusta.
  10. Ananas odpowiedział Tomala na temat - Motokącik
    Chłopie - jak sam widzisz na tym kąciku nie uzyskasz opinii na interesujący Cię temat. Tutaj dyskutuje się o 15 letnich "perełkach", "prestżach" i innych poskładanych u Franka w szopie z kilku rozwalonych przez turasów urządzeń mechanicznych z przebiegiem ok. 180 000 km, którymi onanizuja się szczególnie "byznesmeni za dychę" handlujący złomem.
  11. Płaskie opinie handlarzy złomem nt. kamerek w samochodzie mam głęboko w d...pie. Mam rejestrator zapisujący kilkanaście parametrów jazdy (zapis video HD jest tylko dodatkiem) nie po to, żeby onanizować się filmikami, że np. gdybym jechał 40 km/h i wszyscy by mnie wyprzedzali, to od razu podnosić larum, jakie to chamstwo panuje na naszych drogach, lecz po to, aby w spornej i dyskusyjnej sytuacji mieć jakiś dowód, że gdy zakompleksiony skodziarz, daciarz, albo debil w beemce i innym prestiżu spowoduje wypadek, w którym ja poniosę szkodę, który to materiał będzie przydatny dla sądu w celu wydania orzeczenia o winie i karze. Może się także przydać, gdy misiek będzie chciał coś wymusić - mam jakieś potwierdzenie, że w terenie zabudowanym nie przekroczyłem 50 km/h. Nie namawiam do instalowania kamer w celu przesyłania na policję donosów, choć mam sporo filmików, które kwalifikowałyby się do podesłania w celu ukarania szosowych idiotów. Poniżej grafika pokazująca tylko część możliwości rejestratora jazdy zapisującego w 5 minutowych cyklach parametry jazdy.
  12. Zakres wykrywania przeszkód od 60-10 cm. Bez sensu - z taka dokładnością potrafię zaparkować bez czujników
  13. Nie wszędzie zniknął, W Elantrze jest zielony rozjaśniający się w dół szyby. Nie zniekształca kolorów sygnalizacji świetlnej.
  14. b) a)
  15. Omijaj także szerokim łukiem następujące marki - Subaru, Acura, Bentley, Cadillac, Dodge Toyota, Ford, Honda, Jaguar, Jeep, KIA, Hummer, Lamborghini, Infiniti, Isuzu, Lancia, Land Rover, Buick, Lexus, Lincoln, Łada, Chevrolet, Daewoo, Maserati, Ferrari, Mazda, Porsche, Suzuki, Mercury, MG, Mini, Aixam, Nissan, Oldsmobile, Chrysler, Opel, Peugeot, Trabant, Plymouth, Dacia, Polonez, Citroen, Pontiac, Daihatsu, Aston Martin, Proton, Renault, Fiat, Rolls-Royce, Rover, Saab, Hyundai, Seat, Ssang Yong, Tata, Tavria, UAZ, Volvo, Mitsubishi, Alfa Romeo, Wartburg :hehe:

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.