Skocz do zawartości

Felgi do mojego e90.. pytanie czy wejdzie...


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

milion razy czytalem o et itd.. i niby wiem a na prawde to nie wiem smile.gif

szybkie pytanie czy felgi z linku wpasuja sie do mojego e90?? czy raczej nie ??

pierwsza opcja:

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motor...ery-item-full-2

2 opcja:

19" / 9.5J to the rear (ET20) which are shod with Michelin Pilot Sport Cup 265/30/19 tyres. The fronts consist of 19" / 8.5J (ET 20) shod with Michelin Pilot Sport Cup+ 245/35/19 tyres

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-BBS-CH...-/271199787936?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styling132 do E46 fajnie praży,nie powiem bo sam się przymierzałem do takiego setupu,ale finalnie przy moim podróżowaniu po łódzkich torowiskach zostałem przy 18".

Do E90 immo bardziej pasują słoneczka. palacz.gif

e3aee2d22806.jpg

chociaż ja osobiście wolałbym coś p&p co by nie było problemu z homologacją i wtedy wybór jest jeden:

Shoot-9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tych dwóch co podałeś to tylko bbs-y.

> Dla mnie do e90 jeśli ma być 19zoll to tylko styling95 w czarnym połysku.

ale zmiesci sie et 20 ??

te z pierszego linku to tez BBS wink.gif tylko z M3 e46... ale czy sie wpasuja ?? o to jest pytanie wink.gif

Ten wzor ale nie ori felga z M3... tak mniej wiecej wygladaja na e90

http://www.atomhawk.com//WebPackages/csl06.jpg

to jest hinskie chyba RIVA czy jakos tak wink.gif

bluee90csl002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> s95 spoko, ale na przykład o takie (nie pamiętam który to styling):

> jakiś tekst

> też by zarąbiście robiły na oponce z niskim profilem (wyglądają naprawdę przekozacko).

> edit:

> znalazłem na e46:

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-X5-alloy-w...=item2329e00b37

tu je mam , cena bardzo przyzwoita... a to sie miesci bez dystansow itp badziewi ?? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zmiesci sie et 20 ??

> te z pierszego linku to tez BBS tylko z M3 e46... ale czy sie wpasuja ?? o to jest pytanie

Przy seryjnych nadkolach nie ma opcji.Ja mam u siebie w E46 obecnie 8,5x18 i ET35 i to jest już moim zdaniem maksimum do bezproblemowego poruszania się po ulicach(koło chowa się na styk w nadkole po zewnętrznej stronie).Te felgi z X5 co podlinkował kolega ulik87 wchodzą tak do e90 jak i e46 bo mają olbrzymie et w okolicach 45 co przy ich szerokości 10 cali tył powoduje,że wchodzi całość p&p. ok.gifSłoneczka nie pamiętam jakie mają parametry,ale są dość szerokie(podejrzewam,że ok.10cali),a et mają chyba w granicach 35 więc wydaje mi się,że bez poszerzenia nadkoli nie wejdą. no.gifJa bym celował jednak w BBS CH jakieś 8,5x18 i et w okolicach 35,ale to Twoje auto i Ty tym jeździsz. oink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do E90 immo bardziej pasują słoneczka.

they are 9" wide on the front and 10" wide on the rear, both have an offset of 24

> chociaż ja osobiście wolałbym coś p&p co by nie było problemu z homologacją i wtedy wybór jest

> jeden:

no tak tak ale 10tys wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy seryjnych nadkolach nie ma opcji.Ja mam u siebie w E46 obecnie 8,5x18 i ET35 i to jest już

> moim zdaniem maksimum do bezproblemowego poruszania się po ulicach(koło chowa się na styk w

> nadkole po zewnętrznej stronie).Te felgi z X5 co podlinkował kolega ulik87 wchodzą tak do e90

> jak i e46 bo mają olbrzymie et w okolicach 45 co przy ich szerokości 10 cali tył powoduje,że

> wchodzi całość p&p. Słoneczka nie pamiętam jakie mają parametry,ale są dość

> szerokie(podejrzewam,że ok.10cali),a et mają chyba w granicach 35 więc wydaje mi się,że bez

> poszerzenia nadkoli nie wejdą. Ja bym celował jednak w BBS CH jakieś 8,5x18 i et w okolicach

> 35,ale to Twoje auto i Ty tym jeździsz.

ja wlasnie chce 19cali bo 18scie dosc male sie wydaje w e90.. teraz mam 18scie i chce wieksze wink.gif ale jak sie znajda wink.gif najlepiej 9 i 10 cali albo 8.5 i 9.5 ale jakie et by nie musial sie wnerwiac z dystansami itp... o to mi ogolnie chodzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> milion razy czytalem o et itd.. i niby wiem a na prawde to nie wiem

> szybkie pytanie czy felgi z linku wpasuja sie do mojego e90?? czy raczej nie ??

> pierwsza opcja:

> http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motor...ery-item-full-2

> 2 opcja:

> 19" / 9.5J to the rear (ET20) which are shod with Michelin Pilot Sport Cup 265/30/19 tyres. The

> fronts consist of 19" / 8.5J (ET 20) shod with Michelin Pilot Sport Cup+ 245/35/19 tyres

> http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-BBS-CH...-/271199787936?

BBSy spoko tylko uwazaj na podrobki bo pelno tego

a co do sloneczek to nie kupilbym ich wiecej. wyglad kozak ale strasznie ciezkie...

(chociaz do konca nie wiem bo niestety naciolem sie na podrobki...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BBSy spoko tylko uwazaj na podrobki bo pelno tego

> a co do sloneczek to nie kupilbym ich wiecej. wyglad kozak ale strasznie ciezkie...

> (chociaz do konca nie wiem bo niestety naciolem sie na podrobki...)

Wydaje mi się,że słoneczek nie ma w podróbie tylko producentem jest BBS. ok.gifCo felg z X5 to każde z nich są megaciężkie(czy styling 132 czy nawet tzw.skorpiony)i biorąc to pod uwagę także z tego powodu odpuściłem. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się,że słoneczek nie ma w podróbie tylko producentem jest BBS. Co felg z X5 to każde z

> nich są megaciężkie(czy styling 132 czy nawet tzw.skorpiony)i biorąc to pod uwagę także z tego

> powodu odpuściłem.

podrobek jest od groma.... szczegolnie w nl ( ogladalem z 4 komplety) orginalne robi borbet dla bmw

porazka takie ciezkie kola.auto ma jezdzic przedewszystkim a wyglad to 2 sprawa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BBSy spoko tylko uwazaj na podrobki bo pelno tego

> a co do sloneczek to nie kupilbym ich wiecej. wyglad kozak ale strasznie ciezkie...

> (chociaz do konca nie wiem bo niestety naciolem sie na podrobki...)

Bbs podrobki bardzo łatwo kupic w uk... może walne podrabiane sobie... hmmm warte sa zainteresowania czy raczej jopa?

Felgi chce kupic ale bez ciśnienia. Jak bedzie okazja to kupie. Z nowych to pare firm z usa fajne robi ale ceny bbsow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bbs podrobki bardzo łatwo kupic w uk... może walne podrabiane sobie... hmmm warte sa

> zainteresowania czy raczej jopa?

> Felgi chce kupic ale bez ciśnienia. Jak bedzie okazja to kupie. Z nowych to pare firm z usa fajne

> robi ale ceny bbsow...

jakis czas pracowalem na wulkanizacj gdzie szef wszystkim wciskal wloskie podrobki felg, ogolnie straszna loteria z nimi jest , tak jak bys gral w totka moze trafisz ok a moze nie. Ja jestem na NIE ale zrobisz jak chcesz

wiekszosc z nich 80% procent to porazka jak nic (wykonanie , waga , jakosc stopu....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bbs podrobki bardzo łatwo kupic w uk... może walne podrabiane sobie... hmmm warte sa

> zainteresowania czy raczej jopa?

> Felgi chce kupic ale bez ciśnienia. Jak bedzie okazja to kupie. Z nowych to pare firm z usa fajne

> robi ale ceny bbsow...

pewnie myślisz o felgach z Dare . One akurat mają całkiem niezłą opinię jak na podróby ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie myślisz o felgach z Dare . One akurat mają całkiem niezłą opinię jak na podróby

No dare jest ich troche ale tez pare innych firm znalazlem... jedne mialy super wzor ale wykonanie bylo tragiczne.....

Zito , calibre ,

Z fajnych firm vmr , silverstar , oem 111 , riva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakis czas prcowalem na wulkanizacj gdzie szef wszystkim wciskal wloskie podrobki felg, ogolnie

> straszna loteria z nimi jest , tak jak bys gral w totka moze trafisz ok a moze nie. Ja jestem

> na NIE ale zrobisz jak chcesz

> wiekszosc z nich 80% procent to porazka jak nic (wykonanie , waga , jakosc stopu....)

Dobrze wiedziec zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupilem ori felgi mv4 w spoko cenie i sa tam opony 225-35 r19 oraz 255-30 r19 i mysle czy nie wejdzie tam 235-35 r19 i 265-30 r19 i czy warto taka zamiane robic ?? chodzi o to by bylo ciut wiecej miesa pomiedzy felga a ziemia wink.gif

przeklamanie licznika bedzie 0.94% czyli nawet nie 1% smile.gif co poradzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilem ori felgi mv4 w spoko cenie i sa tam opony 225-35 r19 oraz 255-30 r19 i mysle czy nie

> wejdzie tam 235-35 r19 i 265-30 r19 i czy warto taka zamiane robic ?? chodzi o to by bylo ciut

> wiecej miesa pomiedzy felga a ziemia

> przeklamanie licznika bedzie 0.94% czyli nawet nie 1% co poradzicie ??

co to za fele ? ja jestem zdania zeby najbardziej zblizone orginalu opony zakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez szału.

no bez szalu ale dobrze sie sprzedaja w UK a ja kupilem bardzo tanio i dalem do pelnej regeneracji, w dodatku nie mam juz czasu na szukanie bo opony z tylu sie skonczyly a moje stare felgi sie nadaja na wymiane lub pelna naprawe wink.gif

Jak ladnie wyjda te MV4 to bede dalej sobie szukac BBS jakis w slabym stanie i jak sie trafia to bede robic podmianke wink.gif taki plan jest wink.gif a puki co to bede na mv4 jezdzic wink.gif a mv3 ida na sprzedaz za jakis cieply bigos czy cos tam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.