Skocz do zawartości

Alfa Romeo 147 1.6 vs Fiat Stilo 1.6


jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

> mam fiata- po prostu. kosztuje mało, a wiecznie sie psuje. już więcej fiatów nie będzie

źle trafiłeś, pisze jako były użytkownik kilku niemieckich złomów i obecny kilku Fiatów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poważnie? 7 razy żle trafiłem? trzydziestu moich znajomych też zle trafiło?

> raczej to Ty masz wielkie szczęście, ze dobrze trafiłeś,

Również ja, moja żona, dwóch braci i rodzice mieli/mają fiaty i nikt nie narzeka- wszyscy dobrze trafili (a dwa seje mają 220 i 260kkm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poważnie? 7 razy żle trafiłem? trzydziestu moich znajomych też zle trafiło?

> raczej to Ty masz wielkie szczęście, ze dobrze trafiłeś, ale to nie bedzie trwało wiecznie

raz drugi trzeci.... I nie odpuściłeś Fiata? Musiałeś męczyć się aż z tyloma? Podobnie jak twoi znajomi...?

Trzeba było po 3 kupić sobie niezawodnego fałweja i koniec... Widocznie fiat nie jest dla Ciebie, Fiat jest dla wybrańców, którym nie jesteś zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napisałem wyżej, ze fiat jest tani, a nie stać mnie było na coś lepszego. teraz wole nie mieć auta

> wcale, niż jezdzić guanem jakim jest fiat

no... to się przesiądź na rower i marudzić nie będziesz...

jak coś lepszego nie było Cię stać?

mamy Xzł... i teraz za to możesz kupić albo 7-letniego fiata, z którym będziesz się użerał i narzekał albo 13-letniego fałweja w tedeiku co się nie psuje lub 15letnią hondę, co psuje się rzadko, ale drogo... kasa ta sama, ale auto inne pod względem marki i wieku ok.gifno i awaryjność inna ok.gif

Choć przypuszczam, że mogłeś kupować fiata "po taniość" (bo to tanie jest - ale nie przesadzajmy) i kupowałeś wówczas śmietniki, a nie fiata ok.gif

Ja jestem biedny student i jakoś wolę mieć tego fiata niż żadne ok.gif

Jest upierdliwy, ale są to usterki, które nie przeszkadzają w dalszej jeździe ok.gif i nie stwarzają zagrożenia dla innych. W między czasie w sobotę/niedzielę poprawiam.

Po prostu cenię sobie niezależność ok.gif Zwłaszcza, że do pracy dojazdu transporem publicznym nie dojadę, bo go nie ma grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no... to się przesiądź na rower i marudzić nie będziesz...

wierz mi, ze więcej jeżdze na rowerze niż padliną

> jak coś lepszego nie było Cię stać?

zawsze byłem nastawiony, ze nie chce kilkunastoletniego auta, tylko co najwyżej kilkuletnie. no i zawsze trafiał sie fiat w tych pieniądzach, które byłem w stanie wyłożyć

> W między czasie w sobotę/niedzielę poprawiam.

o właśnie.... trafiłeś w sedno. ja od 10 lat w łikendy siedze w garażu i naprawiam pierdoły, o których nawet nie powinienem myśleć, podczas gdy inni jeżdżą sobie na wycieczki i miło spędzają czas

no ale możemy tak pisać i pisać, a ja nie mam ochoty dyskutować o fiatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wierz mi, ze więcej jeżdze na rowerze niż padliną

> zawsze byłem nastawiony, ze nie chce kilkunastoletniego auta, tylko co najwyżej kilkuletnie. no i

> zawsze trafiał sie fiat w tych pieniądzach, które byłem w stanie wyłożyć

nie ma nic za darmo ok.gif

> o właśnie.... trafiłeś w sedno. ja od 10 lat w łikendy siedze w garażu i naprawiam pierdoły, o

> których nawet nie powinienem myśleć, podczas gdy inni jeżdżą sobie na wycieczki i miło

> spędzają czas

ja też jeżdzę... po prostu olewam pewne elementy... i już...

> no ale możemy tak pisać i pisać, a ja nie mam ochoty dyskutować o fiatach.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.