Skocz do zawartości

Sprawdzenie auta przed zakupem we Wrocławiu


cesarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Gdzie w miarę tanio smile.gif i co ważniejsze solidnie sprawdzą mi auto przed zakupem?

Mam na oku Xantia 2.0 HDI - zawieszenie tak mniej więcej wiem jak sprawdzić ale cała reszta mnie przerasta smile.gif Z tego co mi powiedział właściciel to nawala już łożysko sprzęgła (można to wymienieć osobno?) i tuleje napewno bo to akurat usłyszałem na wybojach.

Ale resztę bym chciał żeby obejrzał mechanior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Gdzie w miarę tanio i co ważniejsze solidnie sprawdzą mi auto przed zakupem?

> Mam na oku Xantia 2.0 HDI - zawieszenie tak mniej więcej wiem jak sprawdzić ale cała reszta mnie

> przerasta Z tego co mi powiedział właściciel to nawala już łożysko sprzęgła (można to

> wymienieć osobno?) i tuleje napewno bo to akurat usłyszałem na wybojach.

> Ale resztę bym chciał żeby obejrzał mechanior.

http://dobrymechanik.net/mechanicy/wroclaw/virago-wizard.html

Lata siedzą w citroenach zwłaszcza hydraulicznych.

Zarówno Kasia jak i Przemek.

Kasia potrafiła w CXie na trasie na Zlot Klubu Citroena zrobić remont silnika smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tato do nich jeździł z problemem z silnikiem w swojej Xantii.

Wymienione prawie wszystko co się dało (sonda lambda, świece, dwa razy silniczek krokowy) - a problem nie został rozwiązany. Chcieli trzeci raz wymieniać silniczek krokowy bo wymyślali że źle zamontowany, a to że pierwszy był chiński...

Ojciec się wkurzył i pojechał do innego mechanika - ten posłuchał jak pracuje silnik, kazał przyjechać w poniedziałek i - naprawione smile.gif

Także czy oni aż tacy zdolni na tej pawiej są to mam trochę wątpliwości. Chyba że kogoś tam zatrudnili ktonie bardzo się zna?

Choć z drugiej strony może na zawieszeniach się znają przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój tato do nich jeździł z problemem z silnikiem w swojej Xantii.

> Wymienione prawie wszystko co się dało (sonda lambda, świece, dwa razy silniczek krokowy) - a

> problem nie został rozwiązany. Chcieli trzeci raz wymieniać silniczek krokowy bo wymyślali że

> źle zamontowany, a to że pierwszy był chiński...

> Ojciec się wkurzył i pojechał do innego mechanika - ten posłuchał jak pracuje silnik, kazał

> przyjechać w poniedziałek i - naprawione

> Także czy oni aż tacy zdolni na tej pawiej są to mam trochę wątpliwości. Chyba że kogoś tam

> zatrudnili ktonie bardzo się zna?

> Choć z drugiej strony może na zawieszeniach się znają przynajmniej.

A tak z ciekawości jakie objawy dawało auto ojca ?

Miałem pewne przypadłości z Xantią 2.0i-16v, wywalała check, wymieniłem i sondę i silniczek i NIC

Pomogło założenie uszczelki na korek wlewu paliwa smile.gif

Fabrycznie korek powinien mieć taki gruby oring, mój nie miał ?!?

Po założeniu jak ręką odjął smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.