Skocz do zawartości

[Przedstaw swoje auto] Croma 1.9 JTD 150km od Bartka


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że życie mery powoli dobiega kresu wypadało popatrzeć za czymś inny. W pierwszej kolejności wybór padł na Mondeo MK3 jednak po przemyśleniu sprawy i dowiedzeniu się co nieco o Fordowskich pompowtryskach odpuściłem sobie to autko. Później natrafiłem na zaskakująco tanią Cromkę (nadal wisi na allegro). Sądziłem, że te Fiaciki nadal trzymają cenę, ale jak się okazało, model z 2006r można nabyć już za około 20tyś. Po rozpatrzeniu wszelkich ogłoszeń z Gniezna i okolic, a także zjeżdżeniu nie zliczonej liczby giełd postanowiliśmy że sprowadzimy wymarzonego Cromala z Germanii. Szybki telefon do zaprzyjaźnionego handlarza i po około tygodniu mieliśmy już wybrany model. A jest nim:

Fiat Croma

2006r

208tyś km

1.9 JTD MultiJet 16v

150km

Manual

Wersja Emotion

Na wyposażeniu:

Welurowa tapicerka,

Wielofunkcyjna kierownica,

Tempomat,

Radio z MP3,

9 poduszek powietrznych,

Podwójna podłoga bagażnika,

Podłokietnik tylnej kanapy z cup holderem,

Przytrzymywanie hamulca pod górkę,

Hak holowniczy,

Czujniki cofania,

Grzanie foteli,

Przyciemniane szyby tył,

Spryskiwacze reflektorów,

Halogeny przód,

Dwa halogeny tył,

Follow me home,

Stalówki z zimówkami (już upatrzone piękne aluski)

Miała delikatną stłuczkę w tylni lewy błotnik, jednak naprawa wykonana w ASO i wszystko wygląda jak z fabryki.

Przy kupnie miała uszkodzoną skrzynię biegów, jednak facet który ją dla nas sprowadził naprawił ją we własnym zakresie.

Fura aktualnie stoi pod domem i czeka na rejestrację, ale po wstępnej jeździe próbnej muszę stwierdzić, że jest niebo a ziemia W porównaniu do Mery.

Na zdjęciach wygląda na prawdę kiepsko, jednak na żywo prezentuje się o niebo lepiej.

ir18.jpg

iw59.jpg

t6fm.jpg

fajz.jpg

f29x.jpg

az6p.jpg

uxaq.jpg

ah89.jpg

5udg.jpg

x580.jpg

4a2g.jpg

bvun.jpg

i7is.jpg

51ok.jpg

f0z8.jpg

4lvd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.