Skocz do zawartości

Koszt przeglądu Chevroleta Cruze


sjux5

Rekomendowane odpowiedzi

> nie rozumiem, przeciez przeglady sa co 15 tysi

dokłądnie z tego co sie orientuje to sie robi w chevrolecie przeglądy co 15 tys km i to na bank lepiej sie dowiedz u siebie w aso cobyś gwarancji nie stracił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebijam, co 30k

Pewnie masz samochod na firme i CHP sobie tak wymyslil ze pozwala na przeglady co 30 tysi, ale powiem tylko ze to nie jest dobry pomysl.

Moze przeglady bym robil co 30 tysi, ale wymiane oleju na pewno co 15 tysi, szczegolnie ze duzo jezdzisz, a w dodatku masz lancuch zamiast paska.

Ale to jest tylko moja sugestia, oparta na doświadczeniach z marki Opel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeglady co 30 tysi, ale powiem tylko ze to nie jest dobry pomysl

Wcześniej jeździłem Ceedem który również miał przeglądy co 30k, wcześniej Astrami również z tego co pamiętam co 30k.

To chyba dziś w wielu markach standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wcześniej jeździłem Ceedem który również miał przeglądy co 30k, wcześniej Astrami również z tego co

> pamiętam co 30k.

> To chyba dziś w wielu markach standard.

Toyota ma nadal 15kkm i to jest dobry interwał. Po 15kkm z oleju robi się wodnisty gnój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wcześniej jeździłem Ceedem który również miał przeglądy co 30k, wcześniej Astrami również z tego co

> pamiętam co 30k.

> To chyba dziś w wielu markach standard.

Przeglady jak najbardziej, ale nawet chyba opel juz pisze ze przy duzych przebiegach rocznych zaleca sie wymiane oleju co 15 tysi.

Przeglad a wymiana oleju wciaz nalezy trkatowac oddzielnie. Jak masz zamiar nim jezdzic wiecej jak 100-150 tysiecy warto wydac wiecej na olej i wymieniac co 15 tysiecy.

Decyzja zawsze nalezy do uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Tez to powinno byc, tylko nie pamietam gdzie wrzucilem

Spoko, już splagiatowałem stąd palacz.gifgrinser006.gif

Jak będę u Bońka to zrobię swoje zdjęcie jego kosztów, jeśli udostępniają lub mają taką tabelkę (nie pamiętam). niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle ze Bonkowski juz nie jest autoryzowanym serwisem Opel/Chevrolet

> http://www.samar.pl/__/3/3.a/73847/3.sc/...ml?locale=pl_PL

Servisem to akurat pozostaną jeszcze przynajmniej 2-3 lata palacz.gif

Wszelkie naprawy, a w szczególności gwarancyjne będą realizowane jak dotychczas dla marki Opel przy ul. Polskiej 112 w Poznaniu, a dla marki Chevrolet w Sadach ul. Poznańska 10.

Po prostu zwyczajnie zrezygnowali z handlu szmelcem spod marki GM grinser006.gif

Z reszta wcale się im nie dziwię że zrezygnowali, dziwię się że dopiero teraz cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.