-
Była sobie sarna...
Ja gdy się spotkałem z sarenka auto wyglądało jak na górnym foto. Po dojechaniu z Krakowa do Warszawy już jak na dolnym bo plastiki popękane i poodpadały. Ale mi się udało znaleźć "właściciela" sarny i on zapłacił za naprawę
-
Elephant obserwuje zawartość Była sobie sarna...
-
[KzAK] Zestaw śrubokrętów
Ze 4-5 lat pytałem w identyczny sposób. Doradzono mi i kupiłem coś takiego, tylko bez wieszaka. Jak na razie się sprawdza, kilka razy używany. https://allegro.pl/oferta/zestaw-wkretakow-mieszany-plaskie-sl-ph1-ph2-srubokrety-kraftform-6-sztuk-15230463315
-
Co oznacza "bezwypadkowy" i "pierwszy właściciel" według otomoto?
Sprzedawałem 2 lata temu poprzednie auto. Auto salonowe, ale pierwszy właściciel to leasing - zaznaczałem że pierwszy byłem. Zaznaczyłem również że bez wypadkowy, choć miał delikatne 'przygody' - delikatny strzał w dupsko (wymieniony zderzak i jedne czujnik) oraz spotkanie z sarenką, gdzie z przodu poleciało trochę plastików. Udało się naprawić z OC sprawcy, w autoryzowanych warsztatach i nie było żadnego problemu na otomoto.
-
Awaria piekarnika
Nie, generalnie mało się daje. Tylko się pomyliłem 1g na 1 kg gotowego ciasta (a nie na 1 kg mąki jak napisałem wczesniej) Jak robię kulki na 4 pizze po ok. 275g czyli na standardową pizze ok. 32 cm to takie masz proporcje
-
Awaria piekarnika
Ważna jest podsypka. Jak jest jej za mało to faktycznie się klei. Jako podsypka najlepiej semolina lub mąka kukurydziana. Dobrze wyrobione ciasto i o dobrej hydratacji bardzo dobrze się rozciąga. I niestety zła informacja dla wielu, w tym dla autora wątku - TM nie nadaje się do wyrabiania ciasta na pizzę No i według mnie najważniejsze jest przygotowanie ciasta - dobra mąka, odpowiednia ilość drożdży (ok. 1g na 1 kg mąki), właściwe napowietrzenie i zamykanie kulek oraz czasy/temperatury wyrastania ciasta.
-
Awaria piekarnika
Ja tam też trochę lubię się pobawić w domowe pizzowanie 👍
-
Awaria piekarnika
A na czym wkładasz tą pizzę do piekarnika?
-
[KzAK] Patelnia z odpinaną rączką
Uważaj tylko z bardzo mocnym nagrzewaniem. Bo mamy jedną która ma rączkę już nie odczepianą Chyba zbyt duży był płomień i musiało coś nadtopić w rączce bo nie można jej ściągnąć. Obecnie w kolejnych 2 patelniach albo mniejszy płomień albo jak musi być ostre smażę to ściągamy rączki.
-
A5 czy Q3?
Ja też stanowczo klub kombi. W ubiegłym tygodniu chwilę znowu pojeździłem kolegi XC90 i nie. po prostu nie.
-
A5 czy Q3?
Jest odpowiedź w tempo - autor już odebrał swoje auto
-
Robot sprzątający
Ja mam od 4 lat Roborocka S5max z którego jestem bardzo zadowolony. Niestey zaczynają się problemy, nieraz wydaje mi się przy zjeździe do bazy że myli pokoje, bateria też już siada. Mocno sie.zastanawiam nad poniższym. Bardzo dobre opinie, w wakacje kosztował chyba ponad 3000. Czekam na Black week i coś kupię nowego. Sklep przypadkowy, pierwszy lepszy, nie wiem czy najtanszy https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-roborock-qrevo-edge-5v1
-
Passat 2019
Passatem 2016 jeżdziłem 8 lat i chyba coś koło 240k km. Tylko silnik ten mocniejszy 190KM. Zupełnie bezproblemowe. Mam kontakt z osobą która go kupiła, zrobiła przez ponad rok kolejne 15 tysięcy i wciąż zadowolona.
-
Dach panoramiczny - opinie
Mam od roku i jestem stanowczo fanem. Pewnie szybciej się latem nagrzewa, ale uchylenie lub otwarcie powoduje szybkie przewietrzenie. Na plus fajnie doświetlenie wnętrza, wydaje się jakoś przestronniej 👍
-
Kup elektryka premium
20-25% rabatu, w Audi chyba w miarę standard. Żadna przecena, takie rabaty tam są niemal na stale.
-
Volvo XC40 vs XC60 - zakup nowego
Czyli nie było opcji w moim przypadku ☹️