Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Elephant

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Elephant odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Ja gdy się spotkałem z sarenka auto wyglądało jak na górnym foto. Po dojechaniu z Krakowa do Warszawy już jak na dolnym bo plastiki popękane i poodpadały. Ale mi się udało znaleźć "właściciela" sarny i on zapłacił za naprawę
  2. Elephant obserwuje zawartość Była sobie sarna...
  3. Ze 4-5 lat pytałem w identyczny sposób. Doradzono mi i kupiłem coś takiego, tylko bez wieszaka. Jak na razie się sprawdza, kilka razy używany. https://allegro.pl/oferta/zestaw-wkretakow-mieszany-plaskie-sl-ph1-ph2-srubokrety-kraftform-6-sztuk-15230463315
  4. Sprzedawałem 2 lata temu poprzednie auto. Auto salonowe, ale pierwszy właściciel to leasing - zaznaczałem że pierwszy byłem. Zaznaczyłem również że bez wypadkowy, choć miał delikatne 'przygody' - delikatny strzał w dupsko (wymieniony zderzak i jedne czujnik) oraz spotkanie z sarenką, gdzie z przodu poleciało trochę plastików. Udało się naprawić z OC sprawcy, w autoryzowanych warsztatach i nie było żadnego problemu na otomoto.
  5. Elephant odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Nie, generalnie mało się daje. Tylko się pomyliłem 1g na 1 kg gotowego ciasta (a nie na 1 kg mąki jak napisałem wczesniej) Jak robię kulki na 4 pizze po ok. 275g czyli na standardową pizze ok. 32 cm to takie masz proporcje
  6. Elephant odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Ważna jest podsypka. Jak jest jej za mało to faktycznie się klei. Jako podsypka najlepiej semolina lub mąka kukurydziana. Dobrze wyrobione ciasto i o dobrej hydratacji bardzo dobrze się rozciąga. I niestety zła informacja dla wielu, w tym dla autora wątku - TM nie nadaje się do wyrabiania ciasta na pizzę No i według mnie najważniejsze jest przygotowanie ciasta - dobra mąka, odpowiednia ilość drożdży (ok. 1g na 1 kg mąki), właściwe napowietrzenie i zamykanie kulek oraz czasy/temperatury wyrastania ciasta.
  7. Elephant odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    Ja tam też trochę lubię się pobawić w domowe pizzowanie 👍
  8. Elephant odpowiedział PawelWaw na temat - Zrób to sam
    A na czym wkładasz tą pizzę do piekarnika?
  9. Uważaj tylko z bardzo mocnym nagrzewaniem. Bo mamy jedną która ma rączkę już nie odczepianą Chyba zbyt duży był płomień i musiało coś nadtopić w rączce bo nie można jej ściągnąć. Obecnie w kolejnych 2 patelniach albo mniejszy płomień albo jak musi być ostre smażę to ściągamy rączki.
  10. Elephant odpowiedział bizz na temat - Motokącik
    Ja też stanowczo klub kombi. W ubiegłym tygodniu chwilę znowu pojeździłem kolegi XC90 i nie. po prostu nie.
  11. Elephant odpowiedział bizz na temat - Motokącik
    Jest odpowiedź w tempo - autor już odebrał swoje auto
  12. Ja mam od 4 lat Roborocka S5max z którego jestem bardzo zadowolony. Niestey zaczynają się problemy, nieraz wydaje mi się przy zjeździe do bazy że myli pokoje, bateria też już siada. Mocno sie.zastanawiam nad poniższym. Bardzo dobre opinie, w wakacje kosztował chyba ponad 3000. Czekam na Black week i coś kupię nowego. Sklep przypadkowy, pierwszy lepszy, nie wiem czy najtanszy https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-roborock-qrevo-edge-5v1
  13. Elephant odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    Passatem 2016 jeżdziłem 8 lat i chyba coś koło 240k km. Tylko silnik ten mocniejszy 190KM. Zupełnie bezproblemowe. Mam kontakt z osobą która go kupiła, zrobiła przez ponad rok kolejne 15 tysięcy i wciąż zadowolona.
  14. Mam od roku i jestem stanowczo fanem. Pewnie szybciej się latem nagrzewa, ale uchylenie lub otwarcie powoduje szybkie przewietrzenie. Na plus fajnie doświetlenie wnętrza, wydaje się jakoś przestronniej 👍
  15. 20-25% rabatu, w Audi chyba w miarę standard. Żadna przecena, takie rabaty tam są niemal na stale.
  16. Czyli nie było opcji w moim przypadku ☹️

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.