Skocz do zawartości

fabryczne gniazdo zasilania


Rejmi

Rekomendowane odpowiedzi

> U mnie tak to własnie działa - instalacja fabryczna

zdziwilem sie bo w poprzedniej pandzie sam dorabialem plusa do gniazda - byla z tya dziwna wiazka co niby wtyczka do gniazda byla ale brakowalo przejscia plusa - wiec tam sobie zrobilem ze zasilanie bylo zawsze

w tej nareszcie zainwestowalem w gniazdo w fabryczne miejsce (cale 42 zl z maskownica i wysylka) wpialem w fabryczna kostke ktora byla oczywiscie pod wykladzina schowana i wszystko dziala ale tylko po wlaczeniu zaplonu

a swoja droga w aso chciali za dolozenie gniazda 250 zl.... do tego twierdzili ze nie ma instalacji i trzeba dorabiac.... a co niestety prawdziwe... wierze ze byli o tym swiecie przekonani bo taki poziom fachowosci to aso prezentuje

jako ciekawostke powiem ze na moje pytanie o koszt zamontowania i podpiecia elektrycznych szyb rzeczone aso szczerze odpowiedzialo ze nie podejma sie tego bo nigdy tego nie robili....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bylem na prusa

> btw

> sprawdziles sobie miernikiem czy masz zasilanie w kostce? i czy wogole masz kostke?

> jezeli nie to moze szybko sprawdz

Powiem tak. Nie sprawdzałem nawet czy mam kostkę. Powód był prosty - nie chciałem tam zapalniczki. Musiałbym kupić wtedy długi tunel, a jest on dla mnie niewygodny - żeby wysiąść z samochodu w garażu muszę się przesiadać na fotel pasażera, zahaczałbym o dłuższy tunel nogami i byłoby niewygodnie.

Jestem już po zabiegu, odbyło się bezboleśnie, zamontowane tam gdzie chciałem, prąd jest cały czas niezależnie od stacyjki, a koszt całej operacji to 80 zł smile.gif.

A że bez foto się nie liczy:

n0yn.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak. Nie sprawdzałem nawet czy mam kostkę. Powód był prosty - nie chciałem tam zapalniczki.

> Musiałbym kupić wtedy długi tunel, a jest on dla mnie niewygodny - żeby wysiąść z samochodu w

> garażu muszę się przesiadać na fotel pasażera, zahaczałbym o dłuższy tunel nogami i byłoby

> niewygodnie.

> Jestem już po zabiegu, odbyło się bezboleśnie, zamontowane tam gdzie chciałem, prąd jest cały czas

> niezależnie od stacyjki, a koszt całej operacji to 80 zł .

> A że bez foto się nie liczy:

skoro jest tak jak chciales to OK smile.gif

a koszt bardzo przyzwoity - rzeklbym zaskakujaco przystepna cena smile.gif

chyba podjade na melgiewska wypytac sie o zalozenie i uruchomienie elektrycznych szyb smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro jest tak jak chciales to OK

> a koszt bardzo przyzwoity - rzeklbym zaskakujaco przystepna cena

> chyba podjade na melgiewska wypytac sie o zalozenie i uruchomienie elektrycznych szyb

Myślę, że warto spróbować. Przed montażem gniazda dzwoniłem do obu ASO. Mając do wyboru 220 zł a 80 zł długo się nie zastanawiałem, choć szczerze mówiąc zaintrygowało mnie skąd taka różnica. Wykonanie, jak widać na zdjęciu, nie budzi chyba zastrzeżeń, gniazdo działa, więc chyba wybrałem dobrze smile.gif. Dodam, ze przed montażem dokładnie zostałem "przepytany" odnośnie tego gdzie chcę mieć gniazdo i czy ma działać bez względu na stacyjkę czy dopiero po "przekręceniu kluczyka". Nie wiem dlaczego, ale wolę mieć wybór w takich chwilach smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że warto spróbować. Przed montażem gniazda dzwoniłem do obu ASO. Mając do wyboru 220 zł a 80

> zł długo się nie zastanawiałem, choć szczerze mówiąc zaintrygowało mnie skąd taka różnica.

> Wykonanie, jak widać na zdjęciu, nie budzi chyba zastrzeżeń, gniazdo działa, więc chyba

> wybrałem dobrze . Dodam, ze przed montażem dokładnie zostałem "przepytany" odnośnie tego gdzie

> chcę mieć gniazdo i czy ma działać bez względu na stacyjkę czy dopiero po "przekręceniu

> kluczyka". Nie wiem dlaczego, ale wolę mieć wybór w takich chwilach .

ja tak troche ostatnio sie zafiksowalem na prusa bo... rzut beretem od pracy wiec kwesia np przegladu to zostawic autko i chwila i w pracy... a po pracy chwila i samochod juz 4 litery wiezie

ale generalnie opinie o aso na prusa mam....malo pozytywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie mam pytanie

> czy fabrycznie przewidziano zasilanie w gniezdzie/zapalniczce tylko przy wlaczonym zaplonie?

tak

> czy moze czegos brak?

nie

> dodam ze podswietlenie gniazda dziala prawidlowo

jak we wszystkich fiatach

może się przyda gdyby ktoś chciał samodzielnie powalczyć

początek

277729042-a.JPG

i koniec

277729042-5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.