Skocz do zawartości

Moduł sterowania światłami


ABM

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na Allegrogo bardzo ciekawą i dodatkowo rodzima myśl techniczną, dodatkowy atut to bardzo atrakcyjna cena. Jak rozumiem nasze krowy mają minus na masie i przełączniki (przekaźniki) na przewodach plusowych. Poniżej link do aukcji:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28601226

Ze swojej stry dodam, że raczj podłącze pod moduł światła mijania, ponieważ nie mam ochoty prowadzić dziwnych rozmów z policial.gif. Dodatkowym plusem zastosowania modułu jest wielokrotne przedłużenie życia zasilanych żarówek, więc bez problemu będę mógł zastosować Megalight + 120 jako mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim mi sie przepala zarowki za 45 zl + przesylka to minie pare lat:)

Kupuje zarowki po 8 zl szt normalne.

Zarowki +120% niestety daja wiecej ciepla co nie kazdy reflektor dobrze znosi, podobnie odblysnik, nie mowiac o kostkach podlaczeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do bravo zapodałem taki

http://allegro.pl/dzienne-z-drogowych-dlugich-modul-swiatel-nr-1-i3502110651.html

a to dlatego że mam ksenony , a jak wiadomo w tym nie ma wymiany żarówki za 20pln , a palniki za 200pln na drzewach nie rosną , podpiąłem pod drogowe (zwykłe żarówki) i na razie OK , nie ma błędów na szynie , itp ;

teraz wiele aut ma fabrycznie drl w długich , więc przy młodym aucie gubię się w tłumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja do bravo zapodałem taki

> http://allegro.pl/dzienne-z-drogowych-dlugich-modul-swiatel-nr-1-i3502110651.html

> a to dlatego że mam ksenony , a jak wiadomo w tym nie ma wymiany żarówki za 20pln , a palniki

> za 200pln na drzewach nie rosną , podpiąłem pod drogowe (zwykłe żarówki) i na razie OK , nie

> ma błędów na szynie , itp ;

> teraz wiele aut ma fabrycznie drl w długich , więc przy młodym aucie gubię się w tłumie

Ja w Cromie mam ten sam również dlatego że są xenony. Na razie nie mam z nim żadnych problemów. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zanim mi sie przepala zarowki za 45 zl + przesylka to minie pare lat:)

> Kupuje zarowki po 8 zl szt normalne.

> Zarowki +120% niestety daja wiecej ciepla co nie kazdy reflektor dobrze znosi, podobnie odblysnik,

> nie mowiac o kostkach podlaczeniowych.

Nie pobierają więcej prądu, więc nie dają więcej ciepła. Myli kolega z zarówkami o podwyzszonej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja do bravo zapodałem taki

> http://allegro.pl/dzienne-z-drogowych-dlugich-modul-swiatel-nr-1-i3502110651.html

mam ten moduł zamontowany w puszce bezpieczników w komorze silnika. Działa już chyba ponad 1,5 roku z jednym małym problemem. U mnie po jakimś czasie moduł zaczął się przegrzewać - nie służyła mu zamknięta puszeczka i chyba umieszczenie w puszce bezpieczników. Pomogło powiercenie otworów wentylacyjnych w oryginalnej puszce modułu. Od tego czasu wszystko jest OK.

Mam podłączone pod światła drogowe i już przy kilku kontrolach Policji nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie po jakimś czasie moduł zaczął się przegrzewać - nie służyła

> mu zamknięta puszeczka i chyba umieszczenie w puszce bezpieczników. Pomogło powiercenie

> otworów wentylacyjnych w oryginalnej puszce modułu.

dobrze wiedziec w razie czego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.