Skocz do zawartości

[L] Szybkie pytanka korek chłodnicy / podświetlenie pokręteł


tarna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

1) gdzie znajdę korek spustowy chłodnicy i czy będzie potrzebny kanał?

2) czy jest podświetlenie pokręteł do ustawienia wysokości świateł i mocy podświetlenia (bo nie pamiętam i nie wiem czy nigdy tam nie było czy coś mi nie świeci)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie:

> 1) gdzie znajdę korek spustowy chłodnicy i czy będzie potrzebny kanał?

> 2) czy jest podświetlenie pokręteł do ustawienia wysokości świateł i mocy podświetlenia (bo nie

> pamiętam i nie wiem czy nigdy tam nie było czy coś mi nie świeci)?

Pytanie 1: brak korka, zdejmujemy węża w najniższym położeniu

Pytanie 2: tez nie pamietam ,ale chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie 1: brak korka, zdejmujemy węża w najniższym położeniu

> Pytanie 2: tez nie pamietam ,ale chyba nie ma

Podswietlanie pokręteł jest.Wyjąć regulator i rozebrać po bokach zapadki.Żarówka taka jak w panelach samochodowych lutowana do płytki.Wymienić na żarówkę 14v.Całość operacji to 15min jak ma sie żarówkę pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, nie miałem co z płynem zrobić (w porównaniu do oleju - na niego mam sposób) więc oddałem

> mechanikowi.

> Ale wiadomo, że lepiej wąż odpiąć, bo ten korek może się "ukręcić"

No ja właśnie będe termostat wymieniać a robię to sam bo w chłodnicy woda jak mi na trasie obudowa termostatu pękła to H2O zalałem bo klejony był na szybko a zlać też mam gdzie stare szabo wapnem i gruzem wysypane to wodę z resztką płynu przyjmie 270751858-jezyk.gif a olej to mechanikowi pod bramom zostawiam zawsze się cieszy 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podswietlanie pokręteł jest.Wyjąć regulator i rozebrać po bokach zapadki.Żarówka taka jak w

> panelach samochodowych lutowana do płytki.Wymienić na żarówkę 14v.Całość operacji to 15min jak

> ma sie żarówkę pozdr.

Po wymontowaniu mam 2 przełączniki (zaznaczone na zdjęciu) w nich są te żarówki? (zdjęcie z sieci bo jak wymontowałem nie miałem aparatu).

287159948-1.gif

post-120541-14352521597431_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja właśnie będe termostat wymieniać a robię to sam bo w chłodnicy woda jak mi na trasie obudowa

> termostatu pękła to H2O zalałem bo klejony był na szybko a zlać też mam gdzie stare szabo

> wapnem i gruzem wysypane to wodę z resztką płynu przyjmie a olej to mechanikowi pod bramom

> zostawiam zawsze się cieszy

Pytam, bo w Astrze tez mialem cos podobnego do korka co nie było korkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.