Skocz do zawartości

Renia thalia co sądzicie?


darioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja z sąsiedniego kącika, jako że moje auto padło, jestem na etapie poszukiwania czegoś innego i w miarę młodego. Co sądzicie o takim autku thalia Nie miałem nigdy francuza, interesuje mnie ta jednostka głównie pod lpg, coby tanio było,chodzi o toczydełko z punktu a do b. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W modelu z 2011 r przednie błotniki są z tworzywa? Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie,

> skoro model z 2011 r i nie bity to problemu z rudą chyba nie ma?

Przedni błotnik z tworzywa to już od początku chyba clio II bo w 99 roku napewno tak było a z rudą było całkiem przyzwoicie przynajmniej w aucie, którego byłem użytkownikiem przez prawie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, ja z sąsiedniego kącika, jako że moje auto padło, jestem na etapie poszukiwania czegoś

> innego i w miarę młodego. Co sądzicie o takim autku thalia Nie miałem nigdy francuza,

> interesuje mnie ta jednostka głównie pod lpg, coby tanio było,chodzi o toczydełko z punktu a

> do b. Pozdrawiam

b. dobre auto, jest u nas w rodzinie ale 2005 rocznik, ciche, oszczędne, silnik 1.4 8v i raczej z takim silnikiem powinieneś szukać - 1.2 16v mimo tej samej będzie wymagało wkręcania na obroty a tym samym będzie mniej elastyczne na niższych obrotach i spalanie będzie wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> b. dobre auto, jest u nas w rodzinie ale 2005 rocznik, ciche, oszczędne, silnik 1.4 8v i raczej z

> takim silnikiem powinieneś szukać - 1.2 16v mimo tej samej będzie wymagało wkręcania na obroty

> a tym samym będzie mniej elastyczne na niższych obrotach i spalanie będzie wyższe

Trochę cena mnie dziwi, bo patrząc na inne z tego roku to droższe, niby papiery na przebieg z ogłoszenia posiada. Auto po opłatach został tylko recykling, facet mówi że przyjechała o własnych siłach i że prawy tylny błotnik był lakierowany po szkodzie parkingowej ma zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwuletnie auto za takie pieniądze? zbyt piekne żeby było prawdziwe

oczywiście nie skreślałbym go na dzień dobry ale w cuda nie wierze i nikt prezentów nie robi. Cena oczywiście za niska ale nóz widelec może auto rzeczywiście jest w stanie takim jak pisze sprzedajacy, dopóki nie obejrzy sie go na zywo i nie przeleci czujnikiem na dzień dobry to bym sie nie grzał grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.