Skocz do zawartości

Honda Civic VII - miejsce na cb radio?


M_L_O_D_Y

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, podpowiedzcie gdzie zamontować cb w civicu 7 generacji hmm.gif?Radio to U520, także nieduże rozmiary ok.gif Myślałem pod radiem na desce ale czy jest dostępna kieszeń montażowa do tego auta?Niby przejrzałem alledrogo ale nic nie znalazłem...Czy pozostaje modzić ori kieszeń?Podsuńcie pomysł gdzie zamontować to cb, żeby wszystko miało ręce i nogi wink.gif Inne sugestie mile widziane ok.gif

Z góry dzięki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie i Panowie, podpowiedzcie gdzie zamontować cb w civicu 7 generacji ?Radio to U520, także

> nieduże rozmiary Myślałem pod radiem na desce ale czy jest dostępna kieszeń montażowa do

> tego auta?Niby przejrzałem alledrogo ale nic nie znalazłem...Czy pozostaje modzić ori

> kieszeń?Podsuńcie pomysł gdzie zamontować to cb, żeby wszystko miało ręce i nogi Inne

> sugestie mile widziane

> Z góry dzięki

w CRV U520 idealnie pasuje w kieszen po popielniczce. tj. wykreca sie cale sanki popiolki i w to miejsce pasuje radio idealnie na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w CRV U520 idealnie pasuje w kieszen po popielniczce. tj. wykreca sie cale sanki popiolki i w to

> miejsce pasuje radio idealnie na styk.

Muszę sprawdzić bo nie brałem tego pod uwagę ok.gif Jak zamocowałeś radio w tym miejscu?Za pomocą uchwytu z kompletu?Masz może jakieś foto jak radio się tam komponuje?W civicu tak wygląda popielniczka :

287262072-kiesze%F1.jpg

Z tego co kojarzę to na szerokość radio się tam zmieści, teraz pozostaje głębokość hmm.gif Jak żona wróci z pracy to muszę tam zerknąć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę sprawdzić bo nie brałem tego pod uwagę Jak zamocowałeś radio w tym miejscu?Za pomocą

> uchwytu z kompletu?Masz może jakieś foto jak radio się tam komponuje?W civicu tak wygląda

> popielniczka :

> Z tego co kojarzę to na szerokość radio się tam zmieści, teraz pozostaje głębokość Jak żona wróci

> z pracy to muszę tam zerknąć

wchodzi na "wsuwkę" idealnie na styk żadnych uchwytów nie trzeba , przynajmniej w CRV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wchodzi na "wsuwkę" idealnie na styk żadnych uchwytów nie trzeba , przynajmniej w CRV .

Radyjko zamontowałem jakoś ze 3 dni temu ale fotki nie mam icon_rolleyes.gif Jak zrobię to wkleję ok.gif Wrzuciłem je w zaznaczone miejsce na wcześniejszym zdjęciu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.