Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

M_L_O_D_Y

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. M_L_O_D_Y zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. Mógłbyś jakoś uzasadnić tą opinię? Z tego co czytałem na górze tematu to miałeś też klocki TRW, także jak możesz to strzel mały wykładzik
  3. A nie pylą klocki bardziej przy takich tarczach? Co do klocków to pewnie zdecyduje się na te Bosh'e bo miałem brać Trw ale skoro są gorsze to nie ma co... EBC tak jak mówisz, dla mnie to już nie ta półka cenowa A jeździł ktoś na tarczach ATE https://hamulcesklep.pl/o/24.0120-0184.1 ? Ja mam w dupowozie i nie narzekam ale ciekawe jak sprawdzają się w małych pierdzikółkach ? Jak mówicie brać nacinane i wiercone, czy całe i tylko wentylowane ?
  4. A tarcze masz lite, czy nacinane? Bo zastanawiam się czy jest sens kupić nacinane i wiercone do wolnossaka Ogólnie mógłbyś polecić zestaw jak Twój? Klocek masz pod 257 tak? Nie chciałbym przekombinować z tymi hamplami, a wiadomo, że o kasę też chodzi Jeżeli chodzi o klocki Bosha to masz może jakiś nr? To są takie jak w aukcji http://allegro.pl/fiat-doblo-palio-siena-klocki-bosch-przod-i6474761548.html ?
  5. Pany, a podlinkuje ktoś przykładowe klocki różnych firm pod tarczę 257? Docelowo u mnie ma być tarcza mikody wentyl 240 mm nawiercana i nacinana z pandy 4x4 , plus zaciski z palio i nie wiem jaki klocek wybrać w rozsądnej cenie ? Trw, textar? Coś innego? Auto z przeznaczeniem na co dzień, aczkolwiek wiadomo - lekko nie ma
  6. M_L_O_D_Y odpowiedział Grzechu46 na temat - Centomania
    Zatkaj króciec i będzie ok
  7. Chyba coś koło 14 mm ale lepiej niech ktoś zmierzy bo tylko tak coś mi tak w głowie świta Ogólnie ja dałem filterek bezpośrednio na króciec i puki co jest ok...chociaż jeszcze do niego nie zaglądałem Jedno jest pewne, olejem nie rzyga bo dekiel czysty
  8. Ja do 1.4 16v dawałem też kolanko 70 mm (czy dokładnie 72 mm - nie pamietam) i spisuje się ok
  9. Ja może z 6 lat jeździłem w fotelach Inter Groclin Standard z peloponeza i chwaliłem sobie bardzo IMO o wiele lepsze od wspomnianych crx'ów, czy baleno Mają bardzo dobre trzymanie boczne, sam fotel jest dość twardy i sztywny, a nie tapczanowaty (ale wiadomo wszystko zależy od 4eh liter użytkownika ). Zamontować je możesz praktycznie na samej podłodze i będzie nisko...Oprócz mnie jeszcze w swoich sc miało je dwóch kumpli (z czego jeden do tej pory) i też byli/są zadowoleni Ogólnie mogę polecić z czystym sumieniem
  10. Ja kilka lat temu jechałem do ślubu bmką kumpla Zdjęcia Kuzynce załatwiliśmy białą warszawę od znajomego...niestety nie garbuskę Ale w bardzo ładnym stanie, moja kumpela nią też do ślubu jechała i było fajnie Także sądzę, że Młodzi będą zadowoleni
  11. Wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko bo jednak te auta nie są "nowe" Ale mnie nie pasuje współczesna motoryzacja w tym jedynym dniu, jednak wolę klasykę
  12. Noo ogórek pierwsza klasa U mnie w mieście chłopaki w warsztacie samochodowym dają powoli nowe życie takiemu
  13. Podziękował za cenne wskazówki Dam znać po montażu, czy wystąpiły jakieś komplikacje
  14. Dzięki wielkie panie za pomoc Teraz mam nadzieję, że już nic mnie nie zaskoczy przy montażu
  15. Ok, dmuchnę i sprawdzę To gitara jak wtyczki pasują Jeszcze, żeby długość kabli wystarczyła to będzie baja. Ja myślałem o 5... http://images33.fotosik.pl/353/7370f4099db67348med.jpg a może to inny
  16. Też co mi się obiło o uszy/oczy , że trzeba linkę zmienić Wtryski zostawię Jeszcze jakbyś mi powiedział (albo ktoś inny) jak wygląda temat z wtyczkami tps'a i krokowaca oraz potwierdzisz, że to ten górny króciec uzbrajam w węża pochłaniacza to normalnie Cię ozłocę Wolę wiedzieć takie rzeczy zanim zaczne robotę

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.