-
M_L_O_D_Y zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
dobre klocki pod wentyl 240mm
Mógłbyś jakoś uzasadnić tą opinię? Z tego co czytałem na górze tematu to miałeś też klocki TRW, także jak możesz to strzel mały wykładzik
-
dobre klocki pod wentyl 240mm
A nie pylą klocki bardziej przy takich tarczach? Co do klocków to pewnie zdecyduje się na te Bosh'e bo miałem brać Trw ale skoro są gorsze to nie ma co... EBC tak jak mówisz, dla mnie to już nie ta półka cenowa A jeździł ktoś na tarczach ATE https://hamulcesklep.pl/o/24.0120-0184.1 ? Ja mam w dupowozie i nie narzekam ale ciekawe jak sprawdzają się w małych pierdzikółkach ? Jak mówicie brać nacinane i wiercone, czy całe i tylko wentylowane ?
-
dobre klocki pod wentyl 240mm
A tarcze masz lite, czy nacinane? Bo zastanawiam się czy jest sens kupić nacinane i wiercone do wolnossaka Ogólnie mógłbyś polecić zestaw jak Twój? Klocek masz pod 257 tak? Nie chciałbym przekombinować z tymi hamplami, a wiadomo, że o kasę też chodzi Jeżeli chodzi o klocki Bosha to masz może jakiś nr? To są takie jak w aukcji http://allegro.pl/fiat-doblo-palio-siena-klocki-bosch-przod-i6474761548.html ?
-
dobre klocki pod wentyl 240mm
Pany, a podlinkuje ktoś przykładowe klocki różnych firm pod tarczę 257? Docelowo u mnie ma być tarcza mikody wentyl 240 mm nawiercana i nacinana z pandy 4x4 , plus zaciski z palio i nie wiem jaki klocek wybrać w rozsądnej cenie ? Trw, textar? Coś innego? Auto z przeznaczeniem na co dzień, aczkolwiek wiadomo - lekko nie ma
-
Odma - 1.2 16v
Zatkaj króciec i będzie ok
- Średnica ryry dolotowej na przepustnice 1.4 16v
- Średnica ryry dolotowej na przepustnice 1.4 16v
-
Jakie fotele do cc? Oprocz crx i swift/baleno
Ja może z 6 lat jeździłem w fotelach Inter Groclin Standard z peloponeza i chwaliłem sobie bardzo IMO o wiele lepsze od wspomnianych crx'ów, czy baleno Mają bardzo dobre trzymanie boczne, sam fotel jest dość twardy i sztywny, a nie tapczanowaty (ale wiadomo wszystko zależy od 4eh liter użytkownika ). Zamontować je możesz praktycznie na samej podłodze i będzie nisko...Oprócz mnie jeszcze w swoich sc miało je dwóch kumpli (z czego jeden do tej pory) i też byli/są zadowoleni Ogólnie mogę polecić z czystym sumieniem
-
Weselnie - czyli szukamy auta do ślubu.
Ja kilka lat temu jechałem do ślubu bmką kumpla Zdjęcia Kuzynce załatwiliśmy białą warszawę od znajomego...niestety nie garbuskę Ale w bardzo ładnym stanie, moja kumpela nią też do ślubu jechała i było fajnie Także sądzę, że Młodzi będą zadowoleni
-
Weselnie - czyli szukamy auta do ślubu.
Wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko bo jednak te auta nie są "nowe" Ale mnie nie pasuje współczesna motoryzacja w tym jedynym dniu, jednak wolę klasykę
-
Weselnie - czyli szukamy auta do ślubu.
Noo ogórek pierwsza klasa U mnie w mieście chłopaki w warsztacie samochodowym dają powoli nowe życie takiemu
-
Montaż ssącego z p1 1.2 8v do 1.1 mpi - co, gdzie i jak?
Podziękował za cenne wskazówki Dam znać po montażu, czy wystąpiły jakieś komplikacje
-
Montaż ssącego z p1 1.2 8v do 1.1 mpi - co, gdzie i jak?
Dzięki wielkie panie za pomoc Teraz mam nadzieję, że już nic mnie nie zaskoczy przy montażu
-
Montaż ssącego z p1 1.2 8v do 1.1 mpi - co, gdzie i jak?
Ok, dmuchnę i sprawdzę To gitara jak wtyczki pasują Jeszcze, żeby długość kabli wystarczyła to będzie baja. Ja myślałem o 5... http://images33.fotosik.pl/353/7370f4099db67348med.jpg a może to inny
-
Montaż ssącego z p1 1.2 8v do 1.1 mpi - co, gdzie i jak?
Też co mi się obiło o uszy/oczy , że trzeba linkę zmienić Wtryski zostawię Jeszcze jakbyś mi powiedział (albo ktoś inny) jak wygląda temat z wtyczkami tps'a i krokowaca oraz potwierdzisz, że to ten górny króciec uzbrajam w węża pochłaniacza to normalnie Cię ozłocę Wolę wiedzieć takie rzeczy zanim zaczne robotę