Skocz do zawartości

samootwierający sie zamek bagażnika


masmisza

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj moją cromę dopadła ciekawa przypadłość gdy w opcjach mam ustawione że pilocie otwieram wszystkie drzwi plus bagażnik gdy otworzę samochód po chwili bagażnik "sam" otwiera się (podnosi się klapa itd) i tak potem co jakiś czas mimo że bagażnik jest otwarty (podniesiona klapa) to słychać mechanizm otwierania...udało się to zastopować dopiero gdy włączyłem silnik

problemu nie ma gdy w opcjach mam ustawione że na pilocie otwierają się tylko drzwi...

odłączenie akumulatora nie pomogło... ktoś takie coś przerabiał, jakieś sugestie gdzie ew. szukać błędu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj moją cromę dopadła ciekawa przypadłość gdy w opcjach mam ustawione że pilocie otwieram

> wszystkie drzwi plus bagażnik gdy otworzę samochód po chwili bagażnik "sam" otwiera się

> (podnosi się klapa itd) i tak potem co jakiś czas mimo że bagażnik jest otwarty (podniesiona

> klapa) to słychać mechanizm otwierania...udało się to zastopować dopiero gdy włączyłem silnik

> problemu nie ma gdy w opcjach mam ustawione że na pilocie otwierają się tylko drzwi...

> odłączenie akumulatora nie pomogło... ktoś takie coś przerabiał, jakieś sugestie gdzie ew. szukać

> błędu???

prawdopodobnie zabrudzone styki lub woda w mikrowyłączniku w listwie bagażnika

można wyczyścić

dostęp po odkręceniu listwy od środka bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj moją cromę dopadła ciekawa przypadłość gdy w opcjach mam ustawione że pilocie otwieram

> wszystkie drzwi plus bagażnik gdy otworzę samochód po chwili bagażnik "sam" otwiera się

> (podnosi się klapa itd) i tak potem co jakiś czas mimo że bagażnik jest otwarty (podniesiona

> klapa) to słychać mechanizm otwierania...udało się to zastopować dopiero gdy włączyłem silnik

> problemu nie ma gdy w opcjach mam ustawione że na pilocie otwierają się tylko drzwi...

> odłączenie akumulatora nie pomogło... ktoś takie coś przerabiał, jakieś sugestie gdzie ew. szukać

> błędu???

jakies zwarcie musiał załapać. Mój niestety świruje i mechanicznie nie odbija zamek. Smarowanie krótkotrwale pomaga i chyba wreszcie nowy kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakies zwarcie musiał załapać. Mój niestety świruje i mechanicznie nie odbija zamek. Smarowanie

> krótkotrwale pomaga i chyba wreszcie nowy kupie

Tzn nie chce się zamknąć ?

Jeżeli tak to jest to elektryczna część zamka, taka plastikowa przykręcana. Też muszę coś z tym zrobić, na razie po posmarowaniu od środka /pod boczkiem klapy / działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn nie chce się zamknąć ?

> Jeżeli tak to jest to elektryczna część zamka, taka plastikowa przykręcana. Też muszę coś z tym

> zrobić, na razie po posmarowaniu od środka /pod boczkiem klapy / działa.

sama elektryka pracuje, słuchać ją. Nie odbija mechanicznie ten jezyk którym mozna awaryjnie otworzyć klape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sama elektryka pracuje, słuchać ją. Nie odbija mechanicznie ten jezyk którym mozna awaryjnie > otworzyć klape.

zgadza się, słychać że pracuje elektryka ale jest przytarte i język nie odbija. Klapa nie chce się zamknąć, lub trzeba mocno p....nąć 270751858-jezyk.gif

przyciera się część elektryczna która przesuwa ten języczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.