Skocz do zawartości

Nie działa wycieraczka przednia ?!


riot

Rekomendowane odpowiedzi

Żona dzwoni z trasy, że nie działa jej jedna wycieraczka przednia, ta po stronie kierowcy (świetna pogoda na takie awarie ;|).

Jakoś dojedzie do domu, tylko teraz jak to ogarnąć do jutra, skoro jest ciemno, zimno i sklepy zamknięte ?

co mogło się zepsuć, jak to rozebrać i ewentualnie zrobić "na chwilę", jeżeli nie da się na stałe bez nowych części ?

Panda II

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żona dzwoni z trasy, że nie działa jej jedna wycieraczka przednia, ta po stronie kierowcy (świetna

> pogoda na takie awarie ;|).

> Jakoś dojedzie do domu, tylko teraz jak to ogarnąć do jutra, skoro jest ciemno, zimno i sklepy

> zamknięte ?

> co mogło się zepsuć, jak to rozebrać i ewentualnie zrobić "na chwilę", jeżeli nie da się na stałe

> bez nowych części ?

> Panda II

> dzięki

strzeliło cięgno na podszybiu - spawanie lub wymiana mechanizmu, albo po prostu spadło z ośki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żona dzwoni z trasy, że nie działa jej jedna wycieraczka przednia, ta po stronie kierowcy (świetna

> pogoda na takie awarie ;|).

> Jakoś dojedzie do domu, tylko teraz jak to ogarnąć do jutra, skoro jest ciemno, zimno i sklepy

> zamknięte ?

> co mogło się zepsuć, jak to rozebrać i ewentualnie zrobić "na chwilę", jeżeli nie da się na stałe

> bez nowych części ?

> Panda II

> dzięki

skoro nie dziala tylko jedna to typowe mechaniczne niedomaganie wycieraczki - zapewne jakis sworzen sie rozpial i dlatego nie dziala

zdjac podszybie i zobaczyc co spadlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni tez mam problem z wycieraczkami. Ale u mnie to troche inaczej wyglada. Panda roczna jeszcze na gwarze. Wycieraczki raz dzialaja a raz nie. Czasem sa bardzo woooolne. Jak sie samochod nagrzeje i sie go postawi na 30min to zaczynaja dzialac zlosnik.gif Cos musi nie lubic niskich temperatur grinser006.gif Body cyka caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro nie dziala tylko jedna to typowe mechaniczne niedomaganie wycieraczki - zapewne jakis sworzen

> sie rozpial i dlatego nie dziala

> zdjac podszybie i zobaczyc co spadlo

ok rozebrane. Spadło jedno mocowanie na "przegubie", tylko, że jak się włoży to już lata luźno i wychodzi z małym oporem. Zdrutowałem to jakość, ale to jest tylko tak "na razie".

Można kupić same te białe gniazda, mocowania ? czy tylko cały mechanizm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja od kilku dni tez mam problem z wycieraczkami. Ale u mnie to troche inaczej wyglada. Panda roczna

> jeszcze na gwarze. Wycieraczki raz dzialaja a raz nie. Czasem sa bardzo woooolne. Jak sie

> samochod nagrzeje i sie go postawi na 30min to zaczynaja dzialac Cos musi nie lubic niskich

> temperatur Body cyka caly czas.

Panda III ma się rozumieć, tłuczona w ciepłym klimacie i zimna nie lubi. grinser006.gif Byłeś już z tym w ASO? Ciekawe ile części będą wymieniać. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panda III ma się rozumieć, tłuczona w ciepłym klimacie i zimna nie lubi. Byłeś już z tym w ASO?

> Ciekawe ile części będą wymieniać.

Nie będzie źle: przełącznik zespolony, wiązka podszybia lub coś przy kostce podszybia przy silniku wycieraczek wink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panda III ma się rozumieć, tłuczona w ciepłym klimacie i zimna nie lubi. Byłeś już z tym w ASO?

> Ciekawe ile części będą wymieniać.

Panda II. Wczoraj oddalem do Schewe. Kombinuja 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy się zepsułeś, bo Pandy II się nie psują.

> Ja na Hallera jeżdzę.

Na Hallera kupilem 2 auta. Ale warsztatowi nie ufam. Zreszta i tak nie mieli wolnych terminow. Lakiernikom to juz szczegolnie czacha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na Hallera kupilem 2 auta. Ale warsztatowi nie ufam. Zreszta i tak nie mieli wolnych terminow.

> Lakiernikom to juz szczegolnie

Mechanicznie Fiaty ogarniają mi od 15 lat i z tym problemów nie było. Z lakiernią jak piszesz - masakra. Nie wiem kto jest ich podwykonawcą, bo sami lakierni nie mają. 2 miesiące po zakończeniu gwarancji lakierniczej (malowana maska), zaczął odchodzić lakier bezbarwny. sciana.gifsciana.gifsciana.gif Kolega maluje swoje fury "u Mietka w szopie" w Baninie i zero problemów a tu ASO i pupa zbita.

Daj znać co Schewe znajdzie. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.