Skocz do zawartości

Kwalifikacja Wstępna Kat. D


Lancer1990

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Panowie.

W piątek mam egzamin z Kwalifikacji Wstępnej i mam pytanie do tych co nie tak dawno temu zdawali. W miarę logiczne mieliście pytania na egzaminie czy było dużo "uwalaczy" z artykułów odnośnie przepisów regulujących przewóz osób? W internecie jak robię testy i jak miałem egzaminy między modułami na kursie to te pytania były w miarę logiczne ale nie wiem jak to będzie podczas egzaminu. A jak to było u was? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 stycznia zdawałem Kw.Wst.Przysp. na przewóz osób i powiem Ci,że trudno nie było.U nas egzaminatorzy mieli kilka zestawów pytań i jedna osoba losowała dla danego rzędu.Zdawało nas 29 osób i oblało tylko 3.Co do pytań to jak dla mnie najtrudniejsze było zapamietanie wysokości kar i te art. KWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemanko Panowie.

> W piątek mam egzamin z Kwalifikacji Wstępnej i mam pytanie do tych co nie tak dawno temu zdawali. W

> miarę logiczne mieliście pytania na egzaminie czy było dużo "uwalaczy" z artykułów odnośnie

> przepisów regulujących przewóz osób? W internecie jak robię testy i jak miałem egzaminy między

> modułami na kursie to te pytania były w miarę logiczne ale nie wiem jak to będzie podczas

> egzaminu. A jak to było u was?

gdzie zdajesz? bo bedziesz chyba tam z moim znajomym grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego?

dlatego ze tam kierowca moze sie skupic na prowadzeniu, jest cicho i komfortowo. pozatym jest to autobus ktory moze poruszac sie 100km/h i jest wyposazony we wspolczesne systemy wplywajace na bezpieczenstwo.

> Wkońcu co może być lepsze do Nauki Jazdy niż Polska myśl techniczna w postaci Jelcza?

to juz lepszy jest Coach of The Year 1991... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mimo wszystko wydaje mi się że Jelcz 120M jest nowocześniejszy niż poczciwe Autosany H10

chyba tylko z tym ze tablica kierunkowa jest na LEDach

> Antoine przy 60h jazd śmigasz po mieście tylko czy są jakieś wyprawy poza miasto?

autobus miejski, wiec... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba tylko z tym ze tablica kierunkowa jest na LEDach

Na Kwalifikacji jeździłem Renault FR1 GTX i było całkiem fajne. Spodziewam się że Jelczem trochę gorzej się jeździ smile.gif

> autobus miejski, wiec...

60h jazdy po Stokach i okolicach Wojska Polskiego to katorga wręcz grinser006.gif

Ale miejskie autobusy też kursują do Zgierza/Strykowa/Brzezin hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.