Skocz do zawartości

urzadzenie ulatwiajace rozruch silnikaTDS


jbl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja z kacika obok ,chociaz do wasze autka darze tez miloscia smile.gif i napewno wczesniej czy pozneij dolacze do waszego grona ,ale teraz do rzeczy .Dostlaem od znajomego taki oto modul (sterownik) .Nalezy go wpiac w komputer jak wynika z opisu.Kwestia podpiecia jest rozstrzygnieta 4 kabelki .Chcialem sie tylko zapytac gdzie szukac kompa nie chce sie w cos zlego podpiac .Jest to BMW E39 .Nie chce szukac tak jak kiedys aku w E32.Pozdrawiam moze ktos montowal nawet takei ustrojstwo i moze pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich ja z kacika obok ,chociaz do wasze autka darze tez

> miloscia i napewno wczesniej czy pozneij dolacze do waszego

> grona ,ale teraz do rzeczy .Dostlaem od znajomego taki oto modul

> (sterownik) .Nalezy go wpiac w komputer jak wynika z

> opisu.Kwestia podpiecia jest rozstrzygnieta 4 kabelki .Chcialem

> sie tylko zapytac gdzie szukac kompa nie chce sie w cos zlego

> podpiac .Jest to BMW E39 .Nie chce szukac tak jak kiedys aku w

> E32.Pozdrawiam moze ktos montowal nawet takei ustrojstwo i moze

> pomoc

słyszałem o takim "wynalazku" i szczerze mówiąc nie mam pojecia jak to moze działać.

W dieslu zasada jest prosta - sprawne swiece zarowe , dobra kompresja + odpowiednie paliwo i musi zapalić.

To urządzonko (do kupienia na allegro) byc może powoduje że dłużej podgrzewane są swiece lub też ze idzie na nie wiekszy prąd - cholera wie, ale ja bym tego nie zakładał bo możesz tylko coś uszkodzić wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja slyszalem to modol ów, sprawia ze swiece grzeją sie cały czas nawet podczas pracy silnika. Jesli tak jest to oczywiscie odpusc sobie taką modernizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.