Skocz do zawartości

Chwalę się i ja - mój pierwszy raz


Guzon

Rekomendowane odpowiedzi

001.gif 7 lat busikiem w koło komina, teraz od 2óch miesięcy na "dużym" i pierwsza kontrola "Inspektorków". Wesoła atmosfera, ciągnik jak i naczepa przetrzepane pod każdym względem, tacho również. Bez zarzutów i na koniec "szerokiej drogi". Obok stał też kolega z mojej firmy - dowód DR poleciał (hamulce oraz oświetlenie w ciągniku - akurat z winy samozwańczego kierownika)

Takich kontroli to każdemu życzyć. IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Dziś się pochwalę, że powoziłem MAN'em z przyczepą - solówka bez skrętnej osi i nawet część starszyzny była zdumiona, że w miarę łatwo ogarnąłem ustawienie zestawu na placu (trzeba cofnąć po lekkim łuku). Jednak jest to 10 razy łatwiejsze niż cofnięcie traktorem i przyczepą (co mi średnio wychodzi).

Ja co prawda jechałem zestawem na pusto, ale muszę przyznać, że sama jazda jest wygodniejsza, niż jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie.

> Dziś się pochwalę, że powoziłem MAN'em z przyczepą - solówka bez skrętnej osi i nawet część

> starszyzny była zdumiona, że w miarę łatwo ogarnąłem ustawienie zestawu na placu (trzeba

> cofnąć po lekkim łuku). Jednak jest to 10 razy łatwiejsze niż cofnięcie traktorem i przyczepą

> (co mi średnio wychodzi).

> Ja co prawda jechałem zestawem na pusto, ale muszę przyznać, że sama jazda jest wygodniejsza, niż

> jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Ja po roku jeżdżenia z naczepą wsiadłem do jakiegoś małego iveco. Przy cofaniu zacząłem łamać zestaw po czym zauważyłem, że siedzę w solówce bez czegokolwiek na haku rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja byłem lepszy... po całym pierwszym dniu jazdy ciężarówką. Cały czas włączałem retarder - w

> Twingo

Początki zawsze są najlepsze. Dostałem kiedyś Sprintera ze SprintShift- zautomatyzowanym manualem. Po końcu pracy wdsiadłem w moje Uno, jedyneczka i piłuję ile wlezie a tu bieg się nie zmienia na wyższy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Początki zawsze są najlepsze. Dostałem kiedyś Sprintera ze SprintShift- zautomatyzowanym manualem.

> Po końcu pracy wdsiadłem w moje Uno, jedyneczka i piłuję ile wlezie a tu bieg się nie zmienia

> na wyższy

Ja u siebie dlugo jezdzilem renowka z naczepa teraz jezdze volvem z przyczepa pierwszy zonk byl jak po odepchnieciu lewarka od siebie skrzynia nie przeskoczyla na wysoka, a pozniej bylo ciekawie własnie z cofaniem z przyczepa na prawe lusterko, ale po trzech dniach przyczepa chyba juz sie oswoila ze mna jako operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.