-
chaos obserwuje zawartość Fazy - jak się podłącza ? , Wyważanie kół. i Przyczepka towarowa z opcją przewozu motocykla
-
Przyczepka towarowa z opcją przewozu motocykla
Kupujesz 2 szekle i juz masz gładkie miejsce mocowania. Można tez kupić pasy, które maja haki z zabezpieczeniami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Fazy - jak się podłącza ?
Dlatego jak robi się to na własna rękę trzeba odpiąć ta fazę od sieci. Wtedy problemów sobie nie zrobisz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Fazy - jak się podłącza ?
Można tak zrobić ale trzeba najpierw odciąć dojście do tych 2 faz i nie przesadzać z obciążeniem i silnik 3 f na tym nie zadziała [emoji1787] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak traktowany jest taki zestaw?
Wózki Dolly z zawieszeniem pneumatycznym mają opcje zwiększania nacisku na zaczep ciagnika. U u mnie kukurydzę takimi odbierają z pola i nie widac aby mieli większe problemy. A te wielkie ciągniki mają ogromne możliwości, mnie taki traktor wyciągał z pola to bałem się że rezerwie mi ciężarówkę.Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Sobotnie prace w garażu
Jaki koszt? Tej zabawki?Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Klakson pneumatyczny 12V.
Miałem w pneumatycznym zawieszeniu samochodu dostawczego zastosowany kompresor elektryczny firmy viair tylko ja miałem zawór ustawiony na 8 barów, do tego butla od jakiegoś mana poj ok 18litrow i elektrozawory sterujące przepływem powietrza do miechów. Może na jakimś forum air ride poszukaj używki, bo nowe są dosyć drogie.Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Viatoll opłaty i mandaty
Wejdź sobie na stronę Viatoll masz tam stawki za km, odcinki które są płatne, punkty dystrybucji gdzie możesz się zaopatrzyć w Boxa. Taka uwaga jak masz miękki dowód rejestracyjny to potrzebny jest dodatkowo dokument stwierdzający klasę Euro , jak nie masz takiego dokumentu to dadzą ci boxa na Euro II.
-
Viatoll opłaty i mandaty
Jak zaczyna pikać 2 razy to oznacza ze masz poniżej 100zł na koncie czyli jeszcze spokojnie troche możesz ujechac Ja płace za Landa z lawetą jak za 40T TIRa więc kasa znika szybko ale za osobówkę z wysokim EURO powinno być całkiem znośnie. To masz DMC większe niż 12 T? W viatollu sa 2 kategorie od 3,5 do 12 i powyzej 12t
-
Kategoria B+E??? Można czy nie można?
Tak dokładnie tak jest, ale też działa to w drugą stronę, wystarczy że do pustego busa zapniesz pusta lawete, pomimo że np RMC będzie poniżej 3,5 tony to brane pod uwagę jest DMC. Na początku startu systemu wielu karawaniarzy boleśnie się o tym przekonało. Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Kategoria B+E??? Można czy nie można?
Są dwa rodzaje bramownic. Te większe z kamerami skanuja tablice i z cepiku dostają informacje na temat DMC pojazdu i czy może jechać bez viatolla czy musi go posiadać. Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Nowa SKoda Octavia i jej tylne lampy.
Dobrze ze jeszcze nie ma zamontowanych dodatkowych świateł cofania jak w ciezarowkach. Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
-
Piła łańcuchowa
Niestety wystarczy trochę piasku złapac i już jest kicha, tak samo jak będziesz ciąć miękkie pniaki typu wierzba dużo szybciej się tępi niż na dębowych pniakach .
-
czy tylnych kół nie trzeba wyważać
Ja tez kiedyś coś takiego słyszałem tylko dotyczyło kol osi bliźniaczej w ciezarowce.
-
Tester gniazd do przyczep oraz instalacji przyczep.
Równie zasadne jest mierzenie haka jak budowanie specjalistycznego urządzenia do testowania oświetlenia pojazdu i przyczepy
-
Tester gniazd do przyczep oraz instalacji przyczep.
Chodziło mi o urządzenie specjalne tylko do mierzenia zużycia haka, mikrometr jest urządzeniem uniwersalnym . Analogicznie ten tester można zastąpić multimetrem.