Skocz do zawartości

Problem z skrzynią w CC700


toperdix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim CC700. Na początku były to wyskakujące biegi, które wyskakiwały przy małych prędkościach np.na rondzie przy 30km/h na 3. Dziś mnie jednak zaskoczyło. Po wyjeździe z skrzyżowania wyskoczyła mi dwójka i auto wpadło w konkretne drgania. Najgorsze jest to że nie pomogło wrzucenie luzu, wciśnięcie sprzęgła do oporu i mieszanie biegami na sprzęgle... Jechałem z kumplem więc zapchaliśmy auto na parking obok. Jak go pchaliśmy to coś jakby zaskoczyło, wtedy go odpaliłem i wszystko jak narazie jest dobrze. Proszę was o pomoc w znalezieniu usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam problem z moim CC700. Na początku były to wyskakujące biegi, które wyskakiwały przy małych

> prędkościach np.na rondzie przy 30km/h na 3. Dziś mnie jednak zaskoczyło. Po wyjeździe z

> skrzyżowania wyskoczyła mi dwójka i auto wpadło w konkretne drgania. Najgorsze jest to że nie

> pomogło wrzucenie luzu, wciśnięcie sprzęgła do oporu i mieszanie biegami na sprzęgle...

> Jechałem z kumplem więc zapchaliśmy auto na parking obok. Jak go pchaliśmy to coś jakby

> zaskoczyło, wtedy go odpaliłem i wszystko jak narazie jest dobrze. Proszę was o pomoc w

> znalezieniu usterki

Drążek lata jak łyżka w budyniu smile.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zregenerowałem drążek zmiany biegów:) Na szczęście wszystko było na swoim miejscu i w środku było czysto. Po zrobieniu sprawdziłem czy dalej będzie wpadał w te śmieszne drgania. Zaciągłem ręczny i pomalutku jedyneczką i stało sie... Okazało się że poduszka na skrzyni się przekrzywiła i skrzynia przesunęła się delikatnie w strone lewego koła. Okazało się że wystarczy delikatnie obkręcić jedno koło i skrzynia jest na swoim miejscu. Dokręciłem poduszkę i jak narazie będę jeździł. Bynajmniej wiem dlaczego się tak działo 270751858-jezyk.gif Moje podejrzenia teraz to 99% poduszka skrzyni biegów ale jeżeli może to być coś innego to pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.