Skocz do zawartości

Witam Panowie..


pamulab

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadłem się z Nubiry na Peugota307 1,6 Pb i mam pytanie.

Czy można odczytać kody błędów klimatyzacji za pomocą kombinacji przycisków na panelu sterowania , klima to Climatronic- Klima sama się wyłącza kiedy chce i po jakimś czasie ponownie włącza. Nabita , sprężąrka sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesiadłem się z Nubiry na Peugota307 1,6 Pb i mam pytanie.

> Czy można odczytać kody błędów klimatyzacji za pomocą kombinacji przycisków na panelu sterowania ,

> klima to Climatronic? Klima sama się wyłącza kiedy chce i po jakimś czasie ponownie włącza.

> Nabita , sprężąrka sprawdzona.

Witam jeśli to climatronik bo napisałaś ze znakiem zapytania,są 3pokrętła czy taki mały wyświetlacz tam gdzie załączasz klimatyzację?

Jeśli climatronic i ustawiony w automacie to będzie tak działał teraz nie ma upałów więc komputer steruje tym tak by utrzymywać żądaną temperaturę ustawioną na wyświetlaczu.

Mam renault megane2 też w climatronicu i ustawioną na automat działanie jest własnie taki jak opisałem.

Wyłącz napis auto i załącz AC wtedy nie powinien się wyłączać jeśli chcesz zawsze mieć włączoną klimatyzacje.

Ale może się mylę niech ktoś się wypowie kto posiada 307.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam jeśli to climatronik bo napisałaś ze znakiem zapytania,

To Climatronic. Sprawdzany przy ok 27 *C na zewnatrz.

Ustawienia/włączenie na Auto czy na A/C działa tak samo. Po kilku minutach się wyłącza i nic się nie da włączyć! Nie reaguje na żadne przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a byłeś podpiąc pod komputer?

By tego uniknąć zadałem pytanie.

Quote:

Czy można odczytać kody błędów klimatyzacji za pomocą kombinacji przycisków na panelu sterowania


Jak się nie da odczytać to jest to nieuniknione i koszt 120 pln. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że można- w dobrym serwisie klimatyzacji powinni mieć programy do odczytu błędów jakie powstają.Podjechać zapytać w jednym w drugim co powiedzą ,za zapytanie chyba jeszcze nie kroją $$. Pamiętam kiedyś w ojca fieście też było coś podobnego był z tym na kompie w serwisie klimy i coś tam kasowali a klima manualna.

co do kombinacji przyciskami nie wypowiem się -a co wujek google mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.