Skocz do zawartości

Wyścig zbrojeń: klakson/fanfara


Guzon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim Man F2000. Otóż chodzi o klakson pneumatyczny, dokładnie taki jak ten: jakiś" target="_blank">http://m.allegro.pl/sygnal-klakson-elektryczno-pneumatyczny-tir-i4392789769.html]jakiś tekst Rozchodzi się o to, że robiąc kilka rzeczy przy okazji mechanicy mieli podłączyć w jego miejsce (pod zderzakiem), 40 cm fanfary. Niestety, rozwiercili glob nad drzwiami i wpuścili przewody przez tapicerkę w górnym schowku. Dodając, że niby jakieś graty brakują - czego potrzebuję? Robotę dokończę sam, bo brygadziście zwrócono uwagę na zbyt duże wydatki na auto grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, rozwiercili glob nad drzwiami i

> wpuścili przewody przez tapicerkę w górnym schowku. Dodając, że niby jakieś graty brakują -

> czego potrzebuję? Robotę dokończę sam, bo brygadziście zwrócono uwagę na zbyt duże wydatki na

> auto

Prawdopodobnie brakowac bedzie elektrozaworu przykladowy ktorym to bedziesz uruchamiac klakson, ewentualnie zaworu mechanicznego i kawalka metalowego lancucha (tak mam w swoim samochodzie cos jak w starych amerykanskich truckach).

Co do roboty to trzeba doprowadzic powietrze i odszukac w kabinie kable odpowiedzialne za stare trabki i podłaczyc do elektrozaworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, dziwne, że nie było go w aucie, z którego wymontowano mój zestaw.

> Co do zaworu na linkę, to ciekawy taki oldschool

Jak by mieli to raczej by sprawe ogarneli do konca.

U mnie traby byly tak jak u ciebie zamontowane na globie a elektrozawor byl w okolicach konsoli srodkowej,wiec jak ktos demontował traby mogl nie szukac tego zaworu tylko ciachnac przewod powietrzny. Zobacz czy od wewnetrznej strony tych trab nie ma czegos na kształt przekaznika i kabli elektrycznych.Jak jest tylko przewod powietrzny to niestety musisz dokupic zawor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma, gołe fanfary... Muszę sam się rozejrzeć po aucie, z którego je wyjęli.

Mozesz poszukac w okolicy tablicy bezpiecznikow/przekaznikow zaworka do ktorego dochodzi przewod powietrzny, ewentualnie szukaj po przewodzie powietrznym od strony trabek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.