Skocz do zawartości

Karta pojazdu - od kiedy tanij???


maciu84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedeszystkim chcialbym sie przywitac ze wszystkimi. Kupilem sobie escorcika, narazie musze dozbierac jeszcze ciut grosza na rejestracje.. i tutaj stawiam pytanie bo obilo mi sie o uszy ze ma staniec karta pojazdu.. czy to prawda i jesli tak to chcialbym ewentualnie wiedziec czy jest jaaks przypuszcalna data... pozdrawia i dzieki z gory za odpowiedzi biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Przedeszystkim chcialbym sie przywitac ze wszystkimi.

Cze

> Kupilem

> sobie escorcika, narazie musze dozbierac jeszcze ciut grosza na

> rejestracje.. i tutaj stawiam pytanie bo obilo mi sie o uszy ze

> ma staniec karta pojazdu.. czy to prawda i jesli tak to

> chcialbym ewentualnie wiedziec czy jest jaaks przypuszcalna

> data... pozdrawia i dzieki z gory za odpowiedzi

Jak sądzę auto jest sprowadzone i na "zachodnich" blachach, stąd pytanie? Czy był zarejestrowany i kupiony w PL? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzone, totalnie nic jeszcze nie bylo oplacone nawet AKCYZA smile.gif jesli jest to kwestia miecha labo dwoch to narazie sie wstrzymama i podlubie przy nim na podowrku, jakby nie bylo to bedzie kasa zaoszczedzona... wiecei cos moze na temat tej kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz slyszalem 3 wersje.. marzec... ale nie weszlo nastepny termin to 1 kwiecien... i maj... smile.gif nic zostaje mi chyba czekac..albo poszukac gdzies na necie ... dziekowka... jesli ktos cos bedzie wiedzial to prosze pisac ... dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.