Skocz do zawartości

Rozrusznik


asche

Rekomendowane odpowiedzi

A więc po prawie roku pojawiła się awaria skutecznie unieruchamiająca misia, na szczęście pod domem. Nie odpala, w takim sensie, że kręci kontrolki się świecą, rozrusznik próbuje z dużym oporem kręcić ale zaraz zdycha. Akumulator podmieniony, rozrusznik wyczyszczony w środku, po podpięciu zasilania na stole się kręci, natomiast w aucie nie daje rady.

Rozrusznik na szrott i kupić nowy czy coś jeszcze może być? Auto normalnie odpalało, po postoju kilkudniowym i deszczach nie dał rady odpalić.

Z czego (Fiat, Lancia, Alfa) podpasuje rozrusznik do Pandy 2004 z silnikiem 1.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A więc po prawie roku pojawiła się awaria skutecznie unieruchamiająca misia, na szczęście pod

> domem. Nie odpala, w takim sensie, że kręci kontrolki się świecą, rozrusznik próbuje z dużym

> oporem kręcić ale zaraz zdycha. Akumulator podmieniony, rozrusznik wyczyszczony w środku, po

> podpięciu zasilania na stole się kręci, natomiast w aucie nie daje rady.

> Rozrusznik na szrott i kupić nowy czy coś jeszcze może być? Auto normalnie odpalało, po postoju

> kilkudniowym i deszczach nie dał rady odpalić.

> Z czego (Fiat, Lancia, Alfa) podpasuje rozrusznik do Pandy 2004 z silnikiem 1.1?

a jestes pewien ze to rozrusznik a nie np dupowata masa na silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masa przyspawana do podłużnicy odpadła od niej to ją przymocowałem śrubę obok. Gdzie jeszcze jest

> punkt masowy?

silnik ma z tego co pamietam jeden punkt masowania

a pytam bo u mnie 1,1 przestala krecic... bo plecionka masowa silnika poszla sie... bo byla z aluminium a nie miedziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silnik ma z tego co pamietam jeden punkt masowania

> a pytam bo u mnie 1,1 przestala krecic... bo plecionka masowa silnika poszla sie... bo byla z

> aluminium a nie miedziana

On próbuje kręcić ale z dużym oporem. Jeszcze chodzi mi po głowie zablokowany alternator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> On próbuje kręcić ale z dużym oporem. Jeszcze chodzi mi po głowie zablokowany alternator.

a probowales wogole samochod odpalic nawet na pych zeby sprawdzic czy silnik chodzi jak zawsze czy moze ciezko? i przy okazji sprawdzic ladowanie?

mozesz tez zdjac pasek i sprawdzic reka czy altek da sie krecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a probowales wogole samochod odpalic nawet na pych zeby sprawdzic czy silnik chodzi jak zawsze czy

> moze ciezko?

Nie.

> i przy okazji sprawdzic ladowanie?

> mozesz tez zdjac pasek i sprawdzic reka czy altek da sie krecic

Po pracy zobaczę, jak nie altek to się spróbuje go odpalić na pych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.