Skocz do zawartości

Plany na sezon 2006


Lukasz_NII

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Za niedługo zaczyna sie sezon...dla niektórych sie juz zaczoł a są i tacy dla których sie nie kończy ale wiosna to taki przełomowy moment dla motocyklistów kiedy to coraz wiecej ich wychodzi na drogi i coraz głosniej jest o nich w mediach zlosnik.gif więc uznajac to za symboliczne rozpoczęcie sezonu pytam jakie macie plany na ten rozpoczynajacy sie sezon?

Ja nie mam zbyt dobrze określonych planów, chociaz planuje w tym sezonie troche wiecej dłuższych podróży (morze, mazury, być może węgry) Nie wiem jak to wszystko wypadnie ale jak co sezon chciałbym wyjeździc więcej km w siodle niż poprzednio a przede wszystkim nie zaliczyc żadnego dzwona, szlifa itp. Czego wam równiez życzę.

Zmian w sprzęcie nie planuje jedynie co to być może nabędę tuningowy tłumik, aaaa no i kupię troche garbów -> jakieś torby boczne, taknbaga itp.

Ogólnie to nie jestem typem osoby która planuje tylko wszystko robię spontanicznie wiec nigdy nie wiem gdzie kiedy będę wink.gif

Ale bardzo chetnie poczytam Waszych planów na sezon 2006... 20.GIF

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.