Skocz do zawartości

trochę się wybrudziła


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jasny środek w 7 letnim aucie użytkowanym przez kobietę z małym dzieckiem i psem nie może wyglądać ładnie croma pojechała do detailera. Pranie tapicerki i czyszczenie plastików. Efekt-> mega. polecam zobaczyć zdjęcia, które ukażą się jutro

http://kocosgarage.pl/

https://www.facebook.com/ChudaSzopa?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> koszt adekwatny do włożonej pracy i osiągniętych efektów. Nie zdradzę chyba tajemnicy handlowej.

> 400

> Swoją drogą chyba jeszcze skuszę się na detailing zewnętrzny, ale najpierw lakiernik

> PS

> Już są zdjęcia

NO troszku tapicerka byla brudna,

Ale po dopieszczeniu jak nowe wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 7 lat, żona, która użytkuje samochód wygodnie, pies i małe dziecko dały radę

7 lat u Ciebie??czy ogolnie auto ma 7 lat?

Teraz sie ciesze ze mam skore na siedzenia, bo jak mala czasem w trasie trzeba bylo nakarmic, jak zaczela pluć, wystarczy chusteczka wytrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że jasny środek w 7 letnim aucie użytkowanym przez kobietę z małym dzieckiem i psem nie może

> wyglądać ładnie croma pojechała do detailera. Pranie tapicerki i czyszczenie plastików.

> Efekt-http://kocosgarage.pl/

> https://www.facebook.com/ChudaSzopa?fref=ts

sam korzystam z usług chłopaków od auto detalingu, jak dla mnie zawsze efekt jest taki że papa cieszy się przez długi długi czas z mega czystego wnętrza.

U mnie w mieście kasują za coś takiego 150 - 200 zł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam korzystam z usług chłopaków od auto detalingu, jak dla mnie zawsze efekt jest taki że papa

> cieszy się przez długi długi czas z mega czystego wnętrza.

i jak tu kupować później używane auto.... Z wraka moż a zrobić niemal nówkę (wizualnie) smile.gif

> U mnie w mieście kasują za coś takiego 150 - 200 zł

Powiem szczerze, że miałem ofertę prania wnętrza (bez plastików) za 150 z dojazdem do mnie do domu. Pracę chłopaków śledzę na stronie i jak padła cena to nie zastanawiałem się nawet minuty. Drugi raz zrobiłbym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak tu kupować później używane auto.... Z wraka moż a zrobić niemal nówkę (wizualnie)

połowa komisów tak własnie robi ok.gif

> Powiem szczerze, że miałem ofertę prania wnętrza (bez plastików) za 150 z dojazdem do mnie do domu.

> Pracę chłopaków śledzę na stronie i jak padła cena to nie zastanawiałem się nawet minuty.

> Drugi raz zrobiłbym to samo.

sam kiedyś oddawałem auto do prania tapicerki, za 100zł gość wyprał mi tylko fotele, nawet wycieraczek nie ruszył. Potem oddałem własnie auto do zakładu i zapłaciłem 250zł ale w aucie nie miałem nawet jednego ziarenka piasku a jako gratis umyli mi całe auto, nabłyszczyli opony itp. Od tamtego czasu czyli od jakiś 4 lat oddaje auto do nich dwa razy w roku, raz na czyszczenie wnętrza dwa na odnowę lakieru i nałożenie wosku ok.gif jako że mam 3 auta to jestem u nich dość czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że jasny środek w 7 letnim aucie użytkowanym przez kobietę z małym dzieckiem i psem nie może

> wyglądać ładnie croma pojechała do detailera. Pranie tapicerki i czyszczenie plastików.

Ładnie ok.gif

Patent z pędzelkiem mi się podoba zlosnik.gif

Po co zdejmowali siedzisko kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sterowanie z kierownicy masz?

Jest sterowanie z kierownicy i jeszcze kilka rzeczy czyta z can między innymi prędkość, światła, hamulec ręczny i światła cofania,

> Automapę da się zainstalować?

Da się zainstalować i Yanosika też się da i wiele innych aplikacji.

>Co to za guzik w lewym rogu?

Do zdejmowania przedniego panelu

>Dlaczego ekran taki mały?

Normalne 6,2 cala jak w większości 2 DIN

>Dlaczego na dole jest taka duża szpara???.....

Już jej nie ma zostało to poprawione cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest sterowanie z kierownicy i jeszcze kilka rzeczy czyta z can między innymi prędkość, światła,

> hamulec ręczny i światła cofania,

> Da się zainstalować i Yanosika też się da i wiele innych aplikacji.

> Do zdejmowania przedniego panelu

> Normalne 6,2 cala jak w większości 2 DIN

> Już jej nie ma zostało to poprawione

To wszysto pięknie, tylko cena, ale cóż, jak kogoś stać to ok.gif

W rękawiczkach to się da obsługiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że jasny środek w 7 letnim aucie użytkowanym przez kobietę z małym dzieckiem i psem nie może

> wyglądać ładnie croma pojechała do detailera. Pranie tapicerki i czyszczenie

ja bym sie wstydzil tak oddac auto hehhe

pewnie najpierw sam bym odkuzył 270751858-jezyk.gif

Ja mam auto ponad 5 lat i nawet nie wygląda źle w porównaniu z Twoim smile.gif

Ale żona nim nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To się nie popisali Odkręć panel środkowych nawiewów i w nim możesz schować antenę. Od spodu jest

> tam miejsce w które można wcisnąć antenę.

Akurat oni chcieli ją wsadzić od razu pod deskę ale myślałem że będzie ładniej wyglądać u góry ale teraz mi się to nie widzi i muszę ją wrzucić pod deskę. grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem że ładnie będzie wyglądać z anteną na desce ale jakoś nie wygląda więc trzeba będzie

> wrzucić pod ale to minuta roboty.

> Zapomniałeś jeszcze o monitoringu

> Antena nie dynda bo jest przyklejona na 3M

to wez se taka 1,5m zamontuj na srodku deski hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.